PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685065}
8,0 7 159
ocen
8,0 10 1 7159
Wolfenstein: The New Order
powrót do forum gry Wolfenstein: The New Order

Cześć, grałem w return to the castle jakiś czas temu, później w wolfenstein z 2k9 i pytanie w co mam teraz zagrać, bo słyszałem, że old blood to prequel new order, ale wyszedł rok później. Także pytanie do znawców czy zalecacie na 'starter' Old Blood, a później danie główne New Order?

m0t0

Akcja The Old Blood (fabuła jest zbliżona do pierwszych etapów RtCW) kończy się tuż przed początkiem TNO, więc taka kolejność może mieć sens. Poza tym, TOB jest tańsze i gdyby ci się nie spodobał styl nowego Wolfa, mógłbyś trochę zaoszczędzić. Co prawda TNO jest chyba bardziej wciągający, ale obie gry są moim zdaniem świetne i radziłbym zagrać najpierw w TOB

NikKlik

Cześć gram w ta grę , ale pojawił się problem. Otóż sytuacja dzieje się w krematorium gdy trupia główka je opuszcza i zostawia jednego robota. Gdy się uwalniam i podchodzę do tego robota od tyłu by wykonać egzekucję , to nie mogę go zbić , uderzam rurką i nic. Pisze użyj mysz 3 - gdy taki napis się pojawiał w poprzednich sytuacjach klikałem lewym myszką i rozwalałem gościa. A w tej sytuacji lipa. Jakieś propozycję ?
Może to jakiś bug w grze ?

fakirek73

Poszukaj w ustawieniach klawiatury egzekucji i przypisz jej jakiś inny klawisz. Ja miałem podobny problem, ponieważ grałem na laptopie bez myszki z trzema przyciskami, więc ustawiłem egzekucję na "V".

ocenił(a) grę na 7
NikKlik

Wiem że stary temat, ale na przyszłość bedziecie wiedziec ze przycisk "mysz 3" to jest wcisniecie kółka myszki. To nie tylko wymysł twórców Wolfenstein rzecz jasna, wiec może się wam przydać jeszcze kiedyś ta wiedza ;)

ocenił(a) grę na 8
NikKlik

Dokładnie tak...pierwsza pozycja to WNew Order a potem the old blood. A teraz to już warto skończyć starocie i grać w nowego Wolfensteina i DLC do niego!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones