PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=613242}
7,3 5 314
ocen
7,3 10 1 5314
World of Tanks
powrót do forum gry World of Tanks

Wszyscy chorobliwie spragnieni Polskich wozów bojowych w tej grze, oraz ci którym orzełki czy
szachownice na pancerzach przyniosłyby choć odrobinę radości zapraszam na te forum. Jest to
chyba jedyne i logiczne drzewko technologiczne dla Polskich maszyn (moim zdaniem):

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/303235-drzewko-polskich-czolgow-cr eativeeex/

ocenił(a) grę na 5
pionas666

P.S Jeśli wprowadzą Polskie drzewko to będę skłonny wysłać list z przeprosinami do Wargamingu za moje negatywne opinie. Jeśli jednak wrzucą nasze czołgi do tego "Europejskiego drzewka" to stwierdzę że poszli na łatwiznę i nie są godni zainteresowania. ;-)

pionas666

Raczej włączenie do gry polskich czołgów czy wozów z tamtego okresu jest nie realne gdyz istniala tylko jedna polska "produkcja" tp (7tp,9tp,10tp)

ocenił(a) grę na 5
bialoczerwonybolszewik

A wszedłeś na tę stronę. Myślę ze podana tam lista jest dość realna. Poza tym Chińskie drzewko też jest naciągane jak Durex. Pozdro.

pionas666

Szczerze nie wszedłem wcześniej na to forum.W sumie dla chcącego nic trudnego ale nie ma co ukrywać polskie drzewko nawet jakby powstalo było by trochę ubogie w rodzime produkcje.

bialoczerwonybolszewik

A gdzie masz napisane że w WOT masz tylko czołgi z okresu II wojny światowej? Zresztą jest od ch.ja prototypów które nawet nie zostały wyprodukowane.

ocenił(a) grę na 5
przemo125

Czołgi są mniej więcej od 1 Wojny Światowej (Renault FT) aż do lat 60 (Leopard 1, kilka Japońskich czołgów). Oprócz prawdziwych maszyn i prototypów zdarzają się tez maszyny wyssane z palca (jeden czy dwa działa samobieżne u żabojadów).

ocenił(a) grę na 6
bialoczerwonybolszewik

Skoro realne bylo stworzenie drzewka chinskiego (bazujacego na pojazdach radzieckich), to wszystko jest realne.

ocenił(a) grę na 10
pionas666

tpolacy nie mieli za dużo czołgów

ocenił(a) grę na 5
sadzik444

Teoretycznie nie. Ale możliwe że w WAT znajdują się jakieś plany czy projekty maszyn z okresu powojennego. Tak czy inaczej już przestałem wierzyć w to całe Polskie drzewko.

ocenił(a) grę na 5
pionas666

Ja też i jeszcze jedno WoT idzie na dół WT idzie do góry :)

ocenił(a) grę na 5
Sizimtriox

O tak. GF War Thundera rokuje bardzo dobrze. Czekam na jego premierę z niecierpliwością.

ocenił(a) grę na 5
pionas666

Ja też.

pionas666

Gram w WoTa od jakichś dwóch tygodni. Wcześniej miałem okazję pograć w War Thundera i przyznam, że mnie nie wciągnęło. Zakładam, że po prostu rzecz gustu :)

ocenił(a) grę na 5
AVVOL

Najpewniej tak.

ocenił(a) grę na 9
pionas666

pomarzyc dobra rzecz, ja jestem zdania ze jakby chcieli to by te 10 tierow wypelnili, ale zbyt wiele jest rzeczy na NIE :
1. poza nami w sumie gowno to kogo obchodzi wiekszosc swiata i tak nie wie co to Polska ze juz o historii nie wspomne
2. gre robi kto robi wiec akurat ze nam zrobia dobrze to bym nie oczekiwal
3. za maly rynek, chinczycy dostali swoje bo jest ich ile jest i jest to proba wejscia na nowy rynek nic wiecej
4. WG sobie wmowilo ze gra bedzie nudna jak ciagle beda tylko drzewka europejskich nacji co akurat jest bzdura bo czolgow gdzie indziej po prostu nie znajda

moim zdaniem predzej zobaczymy brazylijskie w 2/3 importowane niz polskie

europejskie drzewko to raczej max na co mozemy liczyc

ocenił(a) grę na 5
michostr86

Szczerze. Mam już w poważaniu czy wyjdzie to drzewko czy nie. World of Tanks dawno pożegnał się z moim komputerem od kiedy beta Ground Forces jest dostępna dla wszystkich.

ocenił(a) grę na 6
michostr86

Ale kto robi grę? Białorusini. Czyli rusińscy Litwini. Kilkuwiekowy sojusz, może jakaś sympatia czy sentyment pozostały. Gdyby to byli Rosjanie, nie oczekiwałbym polskiego drzewka, a że mamy do czynienia z ludźmi z Wielkiego Księstwa Litewskiego, to i w końcu drzewka się doczekaliśmy.

ocenił(a) grę na 10
pionas666

pionas....po prostu SZACUN, takich pozytywnie zakręconych ludzi należy szanować za pasję i wytrwałość nawet w szczegółach:)) obyśmy się doczekali polskiego drzewka!

ocenił(a) grę na 8
pionas666

Polskie drzewko nie ma kompletnie racji bytu. Nie mieliśmy tych czołgów na tyle dużo by można było zrobić z tego drzewko. Ba, wiele czołgów to były zagraniczne pojazdy robione tu na licencji.

Pawuloniasty

A chińskie? A czeskie? A szwedzkie? Daj spokój, to kwestia woli.

ocenił(a) grę na 6
Pawuloniasty

Masz jak zawsze rację. Polskie drzewko nie ma racji bytu, dlatego pojawiło się w WoT. Lubię tego rodzaju logikę, sposób rozumowania i wnioskowanie.

ocenił(a) grę na 9
pionas666

mamy maj 2017 a po PL czołgach ani widu ani słychu :D

ka_lol

Mamy jeden premtank i jeden premtank zapowiedziany. Szczerze - niech już lepiej nic nie wprowadzają, bo tyle razy przeciągnęli sprawę, że odechciewa się. Łaski bez. Nastrój minął.

ocenił(a) grę na 8
Huguoo

Ja już i tak praktycznie nie gram :D.

ocenił(a) grę na 9
pionas666

no i jest polska, odnowiłam se grę i widzę, że wstawili. same tp :D

ocenił(a) grę na 6
orwhatever

Wstawili na początku czołgi lekkie, potem średnie, na koniec 4 ciężkie. Mamy też już 3 premki, w tym TKS, choć tu jest kontrowersja, czy pojazd bez ruchomej wieży nie powinien być przypadkiem TD. No i w kolejce czeka jeszcze jedna, czwarta premka.
Zważywszy na spore zainteresowanie polskimi pojazdami na serwerze EU, być może pojawią się kolejne pojazdy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones