8,7 5 413
ocen
8,7 10 5413
188
chce zagrać
{"type":"film","id":612489,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/World+of+Warcraft%3A+Wrath+of+the+Lich+King-2008-612489/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry World of Warcraft: Wrath of the Lich King
 • mk34 ocenił(a) tę grę na: 9

  Dobry dodatek ale niestety zmienił grę na jej niekorzyść. No dla niektórych to korzyść dla innych nie, a
  mowa oczywiście o ułatwieniu gry, możliwości zdobywania epickich przedmiotów za byle pierdoły, bez
  większego wysiłku, na szczęście Cataclysm to troszkę naprawił i zmienił.
  Ogólnie fajny dodatek, wprowadzający dużo dobrych zmian. Szkoda tylko tego "casual" podejścia.

 • Azqabat ocenił(a) tę grę na: 8

  mk34 tu się zgodzę, chociaż
  Do patcha 3.2 wszystko było w jak najlepszym porządku moim okiem. Chodziło się na wszystkie raidy, bo wszędzie było coś wartego uchwycenia, czuło się, że idzie się naprzód.
  I nadszedł katastrofalny Patch 3.2...
  Emblemy, itemy, które można było zdobyć wyłącznie na raidach trafiły do 5os. Heroiców..., każdy bez najmniejszego wysiłku mógł się dobrze ubrać. Epickie przedmioty, znaczyły tyle, co zwykłe szmaty... + nowy raid, którego plusem była jedynie muzyka, po kilku miesiącach farmy stał się nudny jak flaki z olejem. Blizzard zabił niepowtarzalny klimat WoWa =( (którego notabene do dziś nie odbudował!!)

 • Warborn ocenił(a) tę grę na: 8

  Azqabat Najgorszy dodatek, zdecydowanie. Ogromne ułatwienie rozgrywki tak PvE jak i PvP, raidy ssały pytę (z wyjątkiem ulduaru i ToC25HC). DK do dzisiaj pozostał OP, epickie itemy lecą niemal na każdym kroku, PvP gear może kupić byle debil farmiący honor na BGsach, a LK sam w sobie był bossem tylko troszkę wymagającym (o wiele trudniejsza jest Sindragosa, która go "pilnuje"). No i huntera spieprzyli w praktycznie każdym drzewie.
  Survival już nie ftw! Ani nic innego zresztą. Go go hpala+ret+war+dk 2.4k ratingu w tydzień. I szmaty z legendary pve weaponami boostujący cioty po arenach.

 • Azqabat ocenił(a) tę grę na: 8

  Warborn Bo ja wiem, cata jak dla mnie o wiele gorzej wypadł :D

 • Warborn ocenił(a) tę grę na: 8

  Azqabat Przynajmniej jest lepsze PvP (jedyny powód, dla którego obecnie pogrywam).

 • twiecha ocenił(a) tę grę na: 10

  mk34 Jedyne dobre co wprowadzili w WotLK to Random Dungeon Finder oraz to że z dowolnego miejsca można się zapisać na Battlegroundy. Najgorsze co zrobili to znerfienie Warlocka ;(

 • mk34 ocenił(a) tę grę na: 9

  twiecha Cataclysm jest pod względem pvp całkiem ok.
  No i spoko że odświeżyli stary content, bo kolejny nowy kontynent to już by była przesada.

 • kostek89 ocenił(a) tę grę na: 9

  mk34 Moim zdaniem ten dodatek daje radę. Spędziłem przy nim najwięcej czasu powrót do Naxxramasu to było coś. Ogólnie spodobał mi się cały nowy kontynent. Wprowadzenie klasy rycerza śmierci też niezły pomysł. Ale i tak najlepszym i najciekawszym dodatkiem był Burning Crusade, który jest chwalony do dzisiaj i nie raz słyszę,że to najlepiej było na TBC. Moim zdaniem najbardziej zepsuli moment kiedy wprowadzili Cataclysm nie powiem było tam kilka fajnych nowych pomysłów np. Nowe questy które są ciekawe bardzo oraz archeologia, to co teraz dzieje się z Blizzardem to jakaś kpina Mists of Pandaria moim zdaniem znieważył całą sagę od zwykłego WoWa aż po Wotlk reszta nie ma się z tym co równać. Oczywiście nie należy zapomnieć o serii która zapoczątkowała tą wielką grę MMO czyli o Warcrafcie.

 • mk34 ocenił(a) tę grę na: 9

  kostek89 MoP to jakiś fckin' joke...

  Słodkie, pulchne pandy, how cute...

 • portalowieczportala ocenił(a) tę grę na: 10

  mk34 MoP to , jak dla mnie najlepszy dodatek.