Odtwórz Zwiastun nr 2 1:29
Gra wideo

Ryu ga Gotoku: Of the End

2011
6,3 31
ocen
6,3 10 1 31
21
chce zagrać
{"id":"639984","linkUrl":"/videogame/Yakuza%3A+Dead+Souls-2011-639984","alt":"Yakuza: Dead Souls","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/99/84/639984/7604471.2.jpg"}
Wciel się w bossa legendarnej japońskiej mafii. Poznaj, co to znaczy odwaga, lojalność, szacunek i honor. Uratuj... więcej

Ta gra nie ma jeszcze zarysu fabuły.
gatunek
premiera
deweloper
Ryu ga Gotoku Studios
wydawca
Sega
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Yakuza: Dead Souls
Zwiastun nr 2 1:29
Yakuza: Dead Souls
Zwiastun nr 1 1:07
Yakuza: Dead Souls - Zwiastun Nr 2 Mieszkańcy dzielnicy Kamurocho w Tokio zostali przeobrażeni w śmiercionośne zombie. Do walki z umarlakami staną czterej bohaterowie znani z serii Yakuza.

Wciel się w bossa legendarnej japońskiej mafii. Poznaj, co to znaczy odwaga, lojalność, szacunek i honor. Uratuj dystrykt Kamurocho od szalejącej epidemii, zwalczaj hordy nieumarłych, wypełniaj misje, rozwijaj swoją postać i delektuj się towarzystwem pięknych kobiet. Poznaj wciągającą historię czterech bohaterów i rozwikłaj mroczna fabułę w pogrążonym w chaosie Tokio.

studio
Ryu ga Gotoku Studios (deweloper) / Sega (wydawca)
inne tytuły
龍が如く OF THE END Japonia
Więcej...

forum gry Yakuza: Dead Souls

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego gry.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.