PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=637868}

Zero Escape: Virtue's Last Reward

Kyokugen Dasshutsu ADV: Zennin Shiboudesu
8,3 138
ocen
8,3 10 1 138
Zero Escape: Virtue's Last Reward
powrót do forum gry Zero Escape: Virtue's Last Reward

bardzo dobra

ocenił(a) grę na 8

Tylko nie przypominam sobie, żeby Sigma cokolwiek mówił (jest wymieniony tutaj w obsadzie).
No chyba, że jako Zero.

użytkownik usunięty
moooras

grałeś w pełną wersję gry? ja mam tylko demo, w którym rozkminiłam telefony i obecnie nie mogę z nich dzwonić oraz pootwierałam wszystkie zakodowane szafki i nie wiem co robić dalej (demo mi się jeszcze nie skończyło) :/ jeśli grałeś w pełną wersję to czy mógłbyś napisać co zrobić dalej lub jak się dalej wszystko rozgrywa?

ocenił(a) grę na 8

W jednej z szafek jest ekran na którym wyskakuje kod do sejfu. Kod na otwarcie szafki znajduje się na plakacie, a kolejność cyfr jest wg rebusa na jednym ze szklanych blatów (zwróć uwagę na to, że gwiazdka na plakacie jest odwrócona). Jak zdobędziesz zielony kod, wpisujesz go do sejfu pod komputerem, zdobywasz klucz i uciekasz. A tak wgl to wszystko da się w gogolu wyszukać. Ja sobie czasami nim pomagałem.

użytkownik usunięty
moooras

doszłam do tego ekranu i mam oba kody (jeden zielony i jeden niebieski) i kiedy wprowadzam zielony do otwarcia sejfu wyskakuje mi napis failed. podobnie jest kiedy wpiszę kod niebieski. patrzyłam na yt jak innym się to udawało i im normalnie wychodziło, tyle, że jeden gość miał w kodzie same księżyce, a w moich kodach był jeden księżyc, 3 słoneczka i kilka gwiazdek i nie wiem o co chodzi:/ chyba będę musiała odpalić i przejść od nowa.
po tym jak napisałam wcześniejszego posta zorientowałam się, że mogę sprawdzić przecież na gamefaqs, bo tam do większości gier są walkthrough :) a gra jak Ci się podoba?

ocenił(a) grę na 8

Gra mi się bardzo podobała. Szkoda mi tylko tego, że to visual novel. Jakby można było swobodnie przemieszczać się po ośrodku i wybierać różne opcje dialogowe, czy nawet samemu zaatakować jakąś postać, gra na pewno zyskałaby na wartości.

ocenił(a) grę na 10
moooras

Według mnie visual novel to najlepsze wyjście dla tego rodzaju gry. Same zagadki i bardzo skomplikowana fabuła zajmują na tyle, że osobiście bym nie chciała jeszcze dodatkowo zawracać sobie głowy otwartym "światem" i swobodą ruchu. A może to tylko to, że bardzo lubię visual novel jako gatunek xD. Sama gra jest cudowna i definitywnie jedna z moich ulubionych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones