Przeklęta

Cursed

2005 1 godz. 39 min.
4,8 11 284
oceny
4,8 10 1 11284
2 240
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":2}
powrót do forum filmu Przeklęta
  • sador1991 ocenił(a) ten film na: 10

Dla mnie Craven potwierdził swoja klase tym filmem,choc scena z fakerem była beznadziejna to poza tym film do czestego ogladania.

• zegan333 ocenił(a) ten film na: 9

sador1991 Podpisuje sie pod tym

• olka19_19 ocenił(a) ten film na: 5

sador1991 wg mnie na pewno nie zasluguje na 10
    dla mnie film byl glupotą, a ten wilkolak... mogli bardziej sie postarac .

olka19_19 Dałas 5 to ok

• patryk_B ocenił(a) ten film na: 7

olka19_19 Dzięki za spam.

• Marcinekk ocenił(a) ten film na: 7

sador1991 pf fajny film,nie wiem dlaczego tak strasznie zaniżacie ocene.

• sador1991 ta scena najlepsza właśnie, dzieki niej dostał ode mnie taka dobra note, no helouuuuuu

kyanka 6/10 ok

• pendrago ocenił(a) ten film na: 3

kyanka Też sądzę, że ta scena była najlepsza. Dobry początek, fajne transformacje ludzi w wilkołaki, niezła Christina Ricci ... gorzej już z Jesse Eisenberg (który tylko chyba w "Social Network" mnie zaskoczył).
    Końcówka ... przykro mi, ale fatalna. Pusta, bezbarwna, sztampowa. Nie pamiętam wszystkich horrorów Craven'a, bo oglądałem je kilkanaście lat temu, ale widzę, że tylko seria "Scream" mnie urzekła.
    Joshua Jackson - co za marny aktor... albo po prostu tak miał grać :/
    Jedyna perełka to Christina (ten kto widział ją w Ally McBeal może potwierdzić moje słowa), chociaż w tym filmie też za bardzo się nie wysiliła.

pendrago Craven zrobił film dla mlodziezy

• DoktorLejdo ocenił(a) ten film na: 8

pendrago Nigdy nie byłem maniakiem filmów o wilkołakach ale ten bardzo mi się spodobał.

• TomsonXD ocenił(a) ten film na: 1

sador1991 Ten film to totalna żenada! Obejrzałem go z powodu ładnego opisu, że zrobił go dobry reżyser, że jest to jego najlepszy film itd. Jest to film typu "GNIOT" niewarty uwagi, nienawidzę tego typu idiotycznych filmów. Jest to horror, który horrorem nie jest a jeśli naprawdę jest to najlepszy film tego reżysera to bardzo mu gratuluję nakręcenia takiego gówienka. Skąd ty wziąłeś w ogóle taką ocenę? Nie oglądałeś już żadnych innych horrorów o Wilkołakach, czy co? Właśnie przez takie ładne opisy ludzie się nabierają i oglądają takie dziadostwo tylko po to żeby stracić czas. Za takie opisy wszyscy bardzo dziękują.

• caroskar ocenił(a) ten film na: 6

sador1991 Myślę, że żeby w miarę obiektywnie ocenić ten film warto poznać historię jego powstawania.

Tu znajdziecie ciekawą recenzję/analizę >>> https://www.youtube.com/watch?v=9SOIXzuf_X8&t=162s

Film ma masę problemów, ale generalnie nie jest to wina Cravena i Wiliamsona.

Straszna szkoda, że nigdy nie zobaczymy tego, co Craven zrobił pierwotnie.
    Skoro efekt końcowy, pomimo, że mocno spieprzony, daje na prawdę radę, to jak kozacki film mógł powstać, gdyby studio nie postawiło ostatecznie na swoim.

• Krzypur ocenił(a) ten film na: 1

sador1991 Dawno mnie tak nikt nie rozśmieszył. Dziękuję!

• sador1991 Rewelacyjny to może nie ale na pewno niezły i fajna rola Rici .