Shannon Elizabeth I

Shannon Elizabeth Fadal

7,1
3 731 ocen gry aktorskiej
Shannon Elizabeth I
W letnim przeboju "American Pie", Elisabeth udowodniła na dużym ekranie swe wspaniałe umiejętności aktorskie portretując Nadię, studentkę z Czech, piękny obiekt męskiego pożądania. Jej debiut fabularny przyciągnął uwagę Miramax Films, co zaowocowało podpisaniem przez Elisabeth kontraktu na trzy wspólne filmy, bez zachowania wyłączności przez wytwórnię. "STRASZNY FILM" to pierwszy film zrealizowany w ramach tej umowy.
Gdy Elisabeth wystąpiła w teledysku lokalnej grupy muzycznej, jej rodzice usłyszeli od producenta clipu, że ich córka powinna wybrać karierę modelki. Zaraz po skończeniu szkoły średniej, Elisabeth przeniosła się do Nowego Jorku, gdzie zaczęła pracę w tym zawodzie, zdobiąc swą twarzą okładki magazynów z całego świata.
Po wielu zagranicznych podróżach i ustaleniu swej pozycji w świecie reklamy, Elisabeth stwierdziła, że czas wrócić do domu. Podczas odwiedzin u przyjaciół w Los Angeles Elisabeth podpisała kontrakt z Ford Modeling Agency i w ciągu tygodnia zorganizowano jej pierwszą ogólnokrajową reklamówkę. Z tak rozbudzonym apetytem, Elisabeth przeniosła się na stałe do Los Angeles i tam rozpoczęła lekcje gry aktorskiej.
W krótkim czasie Elisabeth wystartowała ze swoją zawodową karierą aktorską, pojawiając się gościnnie w popularnych programach różnych stacji. Poza tym wystąpiła w kilku niezależnych filmach fabularnych, w tym w komedii romantycznej "Dish Dogs", w którym pojawiła się przy boku Sean Martin i Matthew Lillarda.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 7 września 1973

miejsce urodzenia: Houston, Teksas, USA

wzrost: 175 cm

mąż Joseph D. Reitman (15.06.2002 - 2007, rozwód)
Wystąpiła w następujących teledyskach:
- 1999 r. - "Be With You" - Enrique Iglesias;
- 2008 r. - "Gone (And We Dance)" - Lulla Bye;
- 2011 r. - ''Next 2 You - Chris Brown.
Trenuje Krav Maga - izraelski system walki wręcz. Zaczęła uczęszczać na lekcje tej sztuki walki przed swoją rolą w filmie "Kocurek" i wciąż kontynuuje naukę.
W 2000 roku wystąpiła w kampanii reklamowej produktów odzieżowych firmy Nautica.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych