PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477137}

(NIE) Tylko taniec

Dance Flick
5,4 5 734
oceny
5,4 10 1 5734
(NIE) Tylko taniec
powrót do forum filmu (NIE) Tylko taniec

najlepsza scena była wtedy gdy wszyscy tańczyli tak jak w hsm a ten pedałek (zack efron) śpiewał że jest gejem

ocenił(a) film na 8
bailley

Mnie jak tej murzynce wypadalo dziecko prawie z okno i jej tekst. Bezcenne :D

ocenił(a) film na 10
91MichaU

hahah no to było dobre, ale mnie się podoba najbardziej jak na końcu była ta taneczna walka i Thomas mówi do Megan: 'zatańcz układ z klubu' a ona zatańczyła, jak zatańczyła xD a on 'nie chodziło mi o ten' Oo xDD

91MichaU

Mnie też rozwaliło to z tym oknem :D podobało mi się jeszcze jak ten policjant na początku niby chciał pomóc mamie Megan a on po kanister :P no i jeszcze nie da się zapomnieć Pani DużąPipę :D

natka_wojak

gdy ta cieżarna tańczy na parkiecie i pod koniec rodzi czy raczej wypada jej te niemowle i tak fajnie sie "układa" do kamery :D

ocenił(a) film na 2
bailley

Zdecydowanie najlepsze z tego filmu były... napisy końcowe.

bailley

Ale masz, kurde, pojęcie! "tańczyli tak jak w hsm" - cóż... Akurat w tej scenie nie tylko tańczyli, ale i śpiewali jak w "Fame", tym oryginalnym z lat 80 (może i w remake'u też, nie wiem). Mimo wszystko dobrze, że pomimo całkowitego braku zrozumienia kontekstu scena się podobała.

ocenił(a) film na 6
bailley

Zgadzam się z tobą, to było najlepsze ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones