Ława przysięgłych

Runaway Jury

2003 2 godz. 7 min.
7,3 23 217
ocen
7,3 10 23217
7 784
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":3}
{"type":"film","id":37306,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Runaway+Jury-2003-37306/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Ława przysięgłych
 • Karolexification ocenił(a) ten film na: 9

  Uważam, że film jest naprawdę godny uwagi, nie tyle co wynika z treści fabuły, ale co jednocześnie pokazuje jak ukartowane są sprawy w sądach i na kogo co przechodzi. Dla tych którzy nie obejrzeli nie będę dalej spojlerował. Polecam, film godny uwagi.

 • MiszoZawodowiec ocenił(a) ten film na: 9

  Karolexification Tak, zgadzam się z Twoją oceną i opinią. Film naprawdę ciekawy :)

 • karkens ocenił(a) ten film na: 3

  Karolexification albo jesteś idiotą, albo kompletnym ignorantem

 • Karolexification ocenił(a) ten film na: 9

  karkens Pierwsze na pewno nie, choć nie mnie to oceniać, a drugie nie rozumiem dlaczego akurat "ignorant". Uważam, że film jest dobry, nie megazajebisty bo tego nie powiedziałem, ale dobry, jest to moje zdanie którym chce się podzielić z użytkownikami filmwebu, aby mogli mieć jakiekolwiek pojęcie o ocenie filmu.

 • lionel ocenił(a) ten film na: 7

  Karolexification Jeszcze nie widziałem filmu ale za to przeczytałm światną książke Grisham'a na podstawie której powstał ten film. I czy nadal polecicie mi obejżenie filmu czy nie zawiodę się??

 • Karolexification ocenił(a) ten film na: 9

  lionel Książki nie czytałem, ale zależy co chcesz znaleźć w tym filmie? Szybka, wartka akcja i ciekawie poprowadzona fabuła? No to raczej nie tu. Zagadkowy klimat, dobra gra aktorska, kilka komplikacji które każą nam wytężyć umysł? Oczywiście, polecam

 • alex_kolanek ocenił(a) ten film na: 6

  lionel Ja się zawiodłam - to, że w filmie zdecydowano się na sprawę producenta broni a nie tytoniu (jak w książce) moim zdaniem spłyciło fabułę i straciło ten pazur. Tak samo jak rozgrywka z przekupionymi ławnikami. Pewnie jakbym nie czytała książki to film by mi się bardzo podobał, a tak.... przeciętny.

 • OmniModo ocenił(a) ten film na: 8

  Karolexification Potwierdzam. Ciekawa fabuła, wartka akcja, znani aktorzy. Oglądałem 2 razy i za każdym razem mi się podobało. Polecam obejrzeć !

 • Paulina93_filmweb ocenił(a) ten film na: 9

  Karolexification Moim zdaniem film jest warty obejrzenia ze względu na nienaganne aktorstwo i ciekawą fabułę. Polecam ;)

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 9

  Karolexification Poza jednym - 2ka bohaterow wyludza 15 mln dolarow od strony pozwanej na rzekomy werdykt lawy przysieglych, perfidnie oszukujac jednak platnika. W prawdziwym zyciu juzby mieli obciete rece albo zabitych w rodzinie, a po drugie w filmie kreuje ich sie ostatecznie na dobrych bohaterow podczas gdy sami dokonali oszustwa. Nieistotne, ze kosztem 'zlej' strony, to byla hipokryzja i zbyt "skrotowy", naiwny chwyt jak na szanujacy sie film - przede wszystkim. A na tym zdarzeniu de facto opiera sie caly film. A zatem - naciagana tandeta.