PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33417}

Łowca snów

Dreamcatcher
6,0 27 113
ocen
6,0 10 1 27113
4,0 5
ocen krytyków
Łowca snów
powrót do forum filmu Łowca snów

co za scierwo

ocenił(a) film na 3

zaczynam ogladac, spoko, zapowiada sie calkiem interesujaca,,,, a potem??? jacys
idiotyczni kosmici, PORAZKA NIE POLECAM

ania5766

Ja męczę książkę już chyba 4 lata...pierwszy raz nie potrafię przeczytać książki Kinga...co jest dla mnie szokiem. Myślę, że on nie powinien był się brać za taki temat, bo mu to po prostu nie wychodzi. Niech zostanie przy klasycznych horrorach...ciągle myślę nad obejrzeniem filmu...wydaje mi się być on jednak gorszy od książki...

ocenił(a) film na 3
nielegalnaa

Podpisuję się obydwiema rękami. Najsłabsza książka Kinga. Męczyłem się z nią 2 lata, aż postanowiłem obejżeć film, który jest tak samo pokręcony.

użytkownik usunięty
ania5766

Jeden z najbardziej absurdalnych i niedorzecznych koncepcji filmu z jakimi się spotkałem. Obcy wychodzący z dupy ?! WTF, haha przecież to idiotyczne no nie ? Szkoda, że Morgan Freeman zagrał w tym gównie, lubie tego aktora. Teraz sobie usiądźcie wygodnie przed telewizorem, włączcie Discovery Science i obejrzyjcie sobie " Zagadki wszechświata z Morganem F.". No, przecież USA są tak bezmyślni, że nawet jak przylecą do nas w 2012 to oni ich rozwalą w drobny mak, a kto powiedział, że obcy mają zle zamiary? Na litość boską, dlaczego wszyscy myślą, że obce cywilizacje przylatują na śmietnisko, i poranioną planetę Ziemię (niegdyś ogrody Edenu), tylko po to, żeby nas unicestwić ? HAHAHA xD Jeżeli myślisz, że chcą nam zrobić krzywdę, masz więcej z małpy niż sobie zdajesz sprawę, nie urągając @, nawet i one rozumieją POKÓÓÓÓJJJJJ !!!!!!!!!! POKÓJ, SRY, ale miałem potrzebę się wyżalić, dziekuję :)

ocenił(a) film na 5

obcy wychodzący z dupy hehehehe lepiej bym tego nie ujeła :D

ocenił(a) film na 6

Szymon to dlatego, że fabuła w filmie jest zrobiona po łebkach. Jakbyś przeczytałksiążke to byś zrozumiał.

ocenił(a) film na 7
Dealric

Ja nie czytałem książki, a wszystko zrozumiałem. Film zajebisty

dobrze ze cie wykopsali!

ania5766

Dziękuję za Twoją opinię, już miałam go sobie oglądać bo myślałam, ze to coś fajnego, ale jak od Ciebie dowiedziałam się że to o kosmitach... NIE LUBIĘ HORRORÓW O KOSMITACH.

ocenił(a) film na 7
ania5766

Częściowo się zgodzę. Jako, że to Kinga nie spodziewałem się tu kosmitów co mnie to nieco zaskoczyło. Tak jak Ty uważam że początek zapowiadał się dobrze, ale potem było już średnio. Ale nie powiem, że to ścierwo, bo w sumie można pooglądać. Jak dla mnie ta ocena 1 czy nawet 3 są zupełnie nie na miejscu. Bardzo rzadko który film zasługuje na taką ocenę.

ocenił(a) film na 4
ania5766

Kiepski film i tyle !
Na początku zapowiadał Sie obiecujaco ,fajny klimacik , przypominał mi troche Donniego Darko ,a tu nagle ET z anusa :/
jak mozna tak zepsuc...urwali strasznie !
Nawet Freeman jakis smieszny wyraz twarzy miał ,jak by chciał powiedziec CO JA ROBIE W TYM SZTUMSKIM FILMIE ?! ;P
Nie polecam ! ...chyba ze lubicie jak obcy wychodzą z dupy heh

ocenił(a) film na 6
emdma

A co to za róznica,w obcym wychodzili z brzucha,ja nie widzę problemu czy z gardła czy z dupy czy jeszcze skądś.

ocenił(a) film na 7
ania5766

idiotyczny temat. Swietny film

użytkownik usunięty
ania5766

Można powiedzieć, że cały ten film, jak i książka jest z dupy. ;)

ocenił(a) film na 7

Można powiedzieć, że mało osób zrozumiało film. Książki nie czytałem

ocenił(a) film na 2
ania5766

''obcy wychodzący z dupy'' ....ujęła mnie ta pełna dramatyzmu scena
film tragednia, nie polecam
umywam ręce i spadam O_o

ocenił(a) film na 7
constantine95

A skąd mieli wychodzić ? To ma sens jak pasożyty układu pokarmowego...

ocenił(a) film na 7
ania5766

Coś jeszcze z tego filmu zrozumiałeś ?/ zrozumiałaś ?

ocenił(a) film na 3
Movie_Crash_Man

no jak ty oceniasz ten film na 9/10 to gratuluje. Dla mnie film nie jest wart wyzszej oceny niz 3, kicz. to ze ktos nie ocenia filmu dajac wysokie noty nie znaczy ze nie rozumie filmu, film sie po prostu nie podoba! moze jak jestes taki inteligentny ze widzisz jakies ukryte znaczenie ktorego my tepacy nie umiemy znalezc to moze zaloz swoj temat zamiast wypisywac jaki ten temat jest, podpowiem ci kliknij NOWY TEMAT, kazdy ma prawo do opini, wg mnie jest to bezsens i tyle

ocenił(a) film na 2
Movie_Crash_Man

daruj sobie kolego i dalej marnuj czas na oglądanie badziewia ^^

constantine95

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.

ania5766

Zgadzam się w pełni.
Cóż za zmarnowany potencjał!
Film zaczyna się ciekawie, obsada niezła, historia wciąga. Po upływie połowy godziny ja chcę się dowiedzieć więcej o historii ich dzieciństwa z obdarzonym ciekawymi zdolnościami Dudditsem a tu nagle z du.y zaczynają wyłazić alieni, przylatuje wojsko i zaczyna się sieka, WTF ?
Szkoda. Mogło być nieźle a wyszła totalna kicha, to jest najgorszy film oparty na książce Kinga jaki widziałem.

ocenił(a) film na 7
Fractal

Nie rozumiecie, że film od początku jest o kosmitach ? Nie potrzeba było pokazywać więcej dzieciństwa najważniejsze zostało pokazane...

Movie_Crash_Man

Od początku? O jakich kosmitach?
Do połowy filmu nie ma nic o żadnych alienach, jest ciekawa historia o grupce przyjaciół, są retrospekcje z ich dzieciństwa plus intrygujący wątek nadprzyrodzonych zdolności ich znajomego. Wszystko fajnie dopóki nie wyłazi z dupy pierwszy alien. No, ale King też człowiek, każdy pisarz czasem cierpi na zapaść twórczą.

ocenił(a) film na 2
Fractal

Chyba zaparcie twórcze

ocenił(a) film na 7
Fractal

Duddits już w dzieciństwie wiedział o panach szarych więc tak, cały film jest od początku o kosmitach. To że widzowie dowiadują się tego po prawie godzinie nie zmienia faktu o czym ten film jest i od początku był.

Fractal

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.

ania5766

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones