PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35495}

Łowcy kłopotów

Botte di Natale
6,6 250
ocen
6,6 10 1 250
Łowcy kłopotów
powrót do forum filmu Łowcy kłopotów

To chyba jeden z ostatnich wspólnych filmów tej przesympatycznej pary. Od wielu lat ich filmy bawią do łez.Niesamowicie silny Bud i niesamowicie sprytny Terence razem tworzą niepokonaną parę,choć oczywiście za sobą nie przepadają.Polecam wszystkim ten jak i pozostałe filmy z udziałem tego prześmiesznego duetu! Dla nich nie ma mocnych: mafiozi,piraci czy rewolwerowcy skazani są na klęskę!

ocenił(a) film na 7
disco_man

Mistrzostwo :)

ocenił(a) film na 7
disco_man

W pełni się zgadzam. Niestety te filmy nie są już tak popularne jak kiedyś i zostały zapomniane.

Jedynie małe niedociągnięcie, że w mojej wersji filmu nie tłumaczono kilku kwestii wypowiedzianych przez Indian (były jedynie napisy w języku niemieckim). Nawet sobie zanotowałem.

1) "Ich dachte, das waren Bruder, Die Wege das WeiBen Mannes sind vorworren"
2) "Die Sonne geht morgen auf und auch ubermorgen , dass Dieichgesicht spricht groBe Worte gelassen aus!"
3)"Der WeiBe Mann hat Merkwurdige Angewohnhelten, Hoffentich ist das nich anster Kend!"

ad. 1) „Myślałem, że to bracia, drogi białego człowieka są niezbadane”
ad. 2) „Jutro wschodzi słońce, a pojutrze ta twarz mówi spokojnie wielkie słowa!”
ad. 3) "Biały Człowiek ma dziwne nawyki, mam nadzieję, że to nie zły Kend!"

Ale nie wiem czy dobrze rozumuję, musiałem pomóc sobie translatorem :-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones