PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=861313}

Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów

Trollhunters: Rise of the Titans
6,1 1 074
oceny
6,1 10 1 1074
Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów
powrót do forum filmu Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów

Ja już po obejrzeniu. Super film. Uwaga spoiler, na samym końcu Jim mówi tobiaszowi żeby pojechał przez kanały. I co ciekawe Tobiasz znalazł tam amulet łowcy trolli czyli wychodzi na to ze tobiasz został wybrańcem. Jak myślicie czy możemy liczyć na kontynuacje?

ocenił(a) film na 7
Discord_disc

Najgorsze zakończenie jakie mogli wymyślić... Zniszczyło podwaliny całej opowieści i uniwersum... Amulet WYBRAŁ Jima... To że Tobiasz go znalazł nie powinno mieć znaczenia

ocenił(a) film na 7
Pajdoleon

Wogole jak to zakończenie się ma do całego filmu... NIJAK

ocenił(a) film na 7
Pajdoleon

Kończy wątek z filmu że Tobiasz był prawdziwym bohaterem, jak i Jim nim jest nawet beż amuletu. to dobre zakończenie filmu ale nie uniwersum.

Pajdoleon

Tak.. jak się ma do odcinka z Łowców Trolli, w którym to Jim nie znajduje amuletu?? Totalnie nielogiczne zakończenie..

ocenił(a) film na 4
Pajdoleon

Racja, jestem rozczarowany zakończeniem

ocenił(a) film na 1
Discord_disc

To ja nie wiem jak ty ogladales seriale, ze zachwycasz sie tym gniotem i glupim pomyslem na koncu. Jakos nie chce ogladac jak przyglupek smieszek jest Lowca Trolli. Pasowal do swojej roli pomocnika, ktory byl raczej takim malym, ludzkim krasnoludem, a nie bohaterem z wielka odpowiedzialnoscia. Czyli co? Jim wcale nie jest jakis wyjatkowy, szczegolny i amulet wybieral kazda lajze co mu sie wtedy pod mostem trafila, no swietnie.

ocenił(a) film na 7
alisspl

Film chciał powiedzieć że Jim jest bohaterem i beż amuletu, a Tobiasz też nie jest pomagierem ale pełnoprawnym Herosem.

ocenił(a) film na 4
kirmarks

Ja wiem, że to było już 2 lata temu ale chciałabym dodać swoje 3 grosze.

Według mnie film jest słaby i jako osoby film i jako zakończenie uniwersum. Przede wszystkim trzeba zauważyć, że jeśli się nie oglądało seriali to będzie sporo rzeczy, których będzie trudno zrozumieć. Było tu głupie zakończenie, które nie miało sensu. To tak jakby cała ta seria nie istniała. I jeszcze ten nieśmieszny żart z Stevem. Postacie były płaskie, bez charakterów, a akcja leciała na łeb, na szyję. Del Toro jest wybitnym producentem i mógłby się bardziej postarać. A to, że chcieli pokazać, że Bobek też jest bohaterem jest bez sensu. On nie nadaje się na ławce trolli. Jest ciamajdowaty głupkowaty i nie wiem czy dałby radę pociągnąć tak wielkie brzemię. Żeby nie było, lubię go, ale bądźmy szczerzy, żaden z niego łowca. Lepiej by dalej był pomocnikiem. Powiem więcej, to że jest pomocnikiem nie wyklucza tego, że jest bohaterem. Może w mniejszym stopniu ale jednak sporo wniósł do całej serii. W końcu pojawił się w każdym serialu. Nie musieli z niego robić głównego bohatera. Myślę, że gdyby film był trochę dłuższy i miał inne zakończenie oraz dopracowany środek i postacie, byłby o wiele lepszy

ocenił(a) film na 3
alisspl

Cały ten film, to na tle seriali gniot jakich mało i widać to w opiniach. To taka głupawka waląca światłami po oczach dla bezmyślnych oglądaczy. Kompletnie bez ładu składu z płaskimi charakterami i podświadomym programowaniem dzieci (via Palczuk). Obejrzeć i zapomnieć.

Discord_disc

Oby nie, nawet jeśli to nie będzie tego samego uroku w tej opowieści. A przynajmniej nie dla mnie to Jim jest łowcą trolli i historia z kimś innym w tej roli to już nie będzie to samo.

Sami23

Mogło by być coś w stylu że tobiasz byly przez jakieś czas tym łowcą i w pewnym momęcie jak już nie będą wiedzieli co mają zrobić( chodzi o wroga) i tobiasz były już na skraju życia jim mógłbym powiedzieć "To ja jestem prawdziwym łowcą troli na wieczną chwałe merlina światłosci bądź mi orężem i uratować tobiasza i wyjawić im część prawdy tego co sie stało. Moim zdaniem było by fajnie zobaczyć taką alternatywke i pokazać jeszcze braziej że jim jest wyjątkowy i jest wybrańcem

Blefcior

Uważam że ten pomysł był by super, ponieważ moim zdaniam zakończenie filmu było mega słabe i twórcy zepsuli wszytsko co wydarzyło się w trylogii. Zawsze można liczyć, że twóry zrobią kolejną część z takim wątkiem.

ocenił(a) film na 7
Discord_disc

Z tego co pogoodlałem twórczy nie mówią nie.

kirmarks

Ej a wiesz może czy będzie kolejna część po przebudzeniu tytanów ?

ocenił(a) film na 10
YoungNubek

Przydało by się obejrzeć kolejne fajne filmy bardzo mi się podobał ten film i czekam na więcej pozdrawiam :D


ocenił(a) film na 10
tczarneckisp1

Będzie kolejna cześć tego filmu ??

Discord_disc

Moim zdaniem to dobrze ze knypek umarl to Jim jest wybrany na łowce trolli a nie ten debil on mógł pojechać kanałami a nie ta łajza kto się zgadza to kom pls

Albert_Sztosik

jakby wiem ze ten komentarz byl upoblikowany rok temu ale Tobiasz jest tylko wymyśloną postacią w tym filmie i to sie nie dzieje na prawdę, wiec nie należy wyzywać bohatera tylko jak juz cos to miec problemy do twórców

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones