PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=602447}

Łowcy zombie

Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
6,0 11 832
oceny
6,0 10 1 11832
5,2 4
oceny krytyków
Łowcy zombie
powrót do forum filmu Łowcy zombie

Niezla komedia jak na zombie, sporo krwistych zartow, moze niezbyt wysokich lotow ale czego mozna sie spodziewac po zombie :)
Jak dla mnie, ucieczka z rozowego pokoju na trampoline bije wszystkie gagi na miazge, bez szczegolow aby nie spojlerowac.
Tak czy inaczej niezla rozrywka, kompletny odmozdzac z mocnym akcentem gore - duuuuzo krwi

dabram17

są cycki?

ocenił(a) film na 6
Zajcevv

sa, ale naleza tylko do zombi

ocenił(a) film na 8
dabram17

Ja się np. wgryzania w nagie pośladki nie spodziewałem... no tutaj było bardziej przyssawanie się do pośladków xD

ocenił(a) film na 8
dabram17

Scena z trampolina i wczesniejsza z policjantka zombie przemistrz, łzy mi ciekly ze smiechu :)
Ocena 6 krzywdzaca, w dzisiejszych czasach ciezko o dobra bezpretensjonalna komedie, a tutaj wszystko jest na miejscu - dobry montaz, zdjecie, sciezka dzwiekowa, gra mlodych (i nieopatrzonych jeszcze) aktorow, dowcip, sceny rozwałki itp itd, naprawde ciezko jest sie do czegos przyczepic (poza nieco przelukrowana koncowka ;)

dabram17

pierwsze ok.10 min filmu. :)

ocenił(a) film na 7
dabram17

Dokładnie akcja na trampolinie bije wszystko xD, jedna z lepszych komedii tego typu w tamtym roku.

ocenił(a) film na 6
DemiaN

https://www.youtube.com/watch?v=ERiBiyeBW9w
haha....

ocenił(a) film na 6
dabram17

Flim nie najgorszy, Jest nawet młodszy z braci Franco... ale przyznam szczerze, że o wiele lepiej by się film oglądało, jakby w rolach tych trzech skautów byli: Seth Rogen, James Franco i Jonah Hill :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones