PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99671}

Royal Space Force: The Wings of Honneamise

Ōritsu Uchūgu: Honneamise no Tsubasa
7,6 427
ocen
7,6 10 1 427
Ōritsu Uchūgu: Honneamise no Tsubasa
powrót do forum filmu Ōritsu Uchūgu: Honneamise no Tsubasa

Wings of Honneamise

ocenił(a) film na 10

bardzo piękny film o trudnej drodze stawiania nowych kroków w rozwoju ludzkości, pełen refleksji nad tym co się z tym wiąże, silnie uduchowiony. Warto obejrzeć dla niesamowitej animacji, nie jestem jakimś znawcą w tej dziedzinie, ale podejrzewam że można go uznać za jeden z tych kamieni milowych w jej rozwoju. Muzyka też robi wrażenie, ale w końcu to Sakamoto...

ocenił(a) film na 9
sildin

zgadzam się.
od strony animacji nie mogę mu wiele zarzucić, choć też nie jestem znawcą. a sama historia jest świetna - doskonale wyważona, są i akcenty przygodowe, i humorystyczne, dramatyczne, psychologiczne... a wszystko to połączone w spójną całość.
podejrzewam, że film mógłby powstać na kanwie którejś z książek Ursuli LeGuin z serii Hain.
cholernie mi się podobał, polecam wszystkim, szczególnie zwolennikom obrazów typu Gattaca bądź Sztuczna Inteligencja.
naprawdę warto obejrzeć!
pozdro
theprv

ocenił(a) film na 9
sildin

zgadzam się.
od strony animacji nie mogę mu wiele zarzucić, choć też nie jestem znawcą. a sama historia jest świetna - doskonale wyważona, są i akcenty przygodowe, i humorystyczne, dramatyczne, psychologiczne... a wszystko to połączone w spójną całość.
podejrzewam, że film mógłby powstać na kanwie którejś z książek Ursuli LeGuin z serii Hain.
cholernie mi się podobał, polecam wszystkim, szczególnie zwolennikom obrazów typu Gattaca bądź Sztuczna Inteligencja.
naprawdę warto obejrzeć!
pozdro
theprv

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones