PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700}

Ściągany

Wrongfully Accused
6,9 44 894
oceny
6,9 10 1 44894
6,0 8
ocen krytyków
Ściągany
powrót do forum filmu Ściągany

Wypisujcie tutaj wasze ulubione texty z filmu!! Ja osobiscie uwielbiam ten text ;)...

Jest akcja ze leslie nielsen stoi tam na jakiejś paradzie a koles ma w noce bron...A leslie sie odzywa:

"UWAGA!!!TEN CZLOWIEK MA NOGE!!"

LUDZIE TEN TEXT WYMIATA!!!!!!!!!

Bobey

- "Jeżeli to prawda strzel sobie trzy razy w głowę"
- "Nie słuchaj go ! to podstęp "

mogar

ten text niewątpliwie wymiata
ale najlepszy był "SKUBANY EXPRESS"

użytkownik usunięty
davemaster

Też jest wersja "Terefere express" :D

Bobey

"W przypadku gdyby chcieli państwo uciec, zostaniecie państwo zasterzeleni" ...czy jakoś tak :P w każdym razie to było w wozie pancernym kiedy Nielsen jechał do więzienia... genialna gestykulacja tego strażnika, który niczym w samolocie objaśniał zasady "bezpieczeństwa"! uśmiałam się wtedy :)

wmartucha

"Mam kartkę z napisem "nieśmiertelny" i ponton- to dowód, że jestem niewinny". Czy jakoś tak:)

ocenił(a) film na 7
Bobey

" Mieszkam w lecie-toa". To było cool. Po filmie brzuch mnie bolał ze śmiech :)

ocenił(a) film na 10
Bobey

"- Twój pies ma bardzo zdziwioną minę
- Bo Patrzysz na jego tyłek
- W takim razie nie doceni czym go właśnie nakarmiłem"

W sumie prawie wszystkie teksty ze ŚCIĄGANEGO są wyczesane.

Bobey

Ja to najbardziej lubie fragment jazdy skaczacym samochodem - ostatnio poplakalam sie na tym :D

ocenił(a) film na 8
Kasia_69

dokładnie rozbujany samochód rządzi!!!!:D

ocenił(a) film na 9
Bobey

Nie pamietam testów, bo dawno to oglądałam, ale doskonela pamietam scenę parodii Słonecznego Patrolu... Ja i moja rodzinka tak się śmieliśmy się że huhu;)

ocenił(a) film na 10
Bobey

Laslie uwięziony w rozbitym busie leżącym na torach kolejowych słyszy nadjeżdżający pociąg.
Zmartwiony mówi: "Oh No"


Jaras_B

I jeszcze to " Zostaw mój kibel!" :-].....................

ocenił(a) film na 10
Bobey

Mnie sie najbardziej podobala fazka w sklepie kiedy Nielsen dorysowuje te wasy i brode do tego listu gonczego i to co sie dzieje pozniej. GENIALNE !!!

Bobey

Dla mnie najlepsza scena była, kiedy leslie nielsen uwięziony był w łazience i "skorzystał z mentosa" żeby się z niej wydostać -> wyrwał klozet :) postawił go pod okno, wyskoczył i... wpadł do kontenera z zuzytymi pieluchami :D uśmiałem się, co było potem :)))

Bobey

Mi to się podobało jak skakał jak łososie !
I ten text " Mam broń ! Nie przy sobie, ale mam ! "

ocenił(a) film na 7
Bobey

Fajna też jest scena w której kłoci się z strażnikiem, jak śmiesz mówic że ja śmiem, dokładnie nie wiem jak to szło ale jest świetne.
Albo jak ratownik z słonecznego patrolu wchodzi do wody i mówi ale zimna, to prawie płakałam ze śmiechu.
Cały film jest śmieszny.

ocenił(a) film na 10
Anda00

Ja mam kilka. Mam ten film na płytce więc żadna fajna scena mi nie umknie.


1. Scena kiedy się kłócili w autokarze, a to brzmiało tak:
- Jak pan śmie?
- Nie jak pan śmie!
- Nie nie!
- Pan śmie ,,nie nie" na moje śnie
- Pan śmie śmieć
- Pan jest śmieciem na moje śnie, ty wielki siurku

2. Pierwsze sceny z jego koncertu "Władca Skrzypiec"
3. Znak drogowy podczas jazdy autokarem.
4. Scenka z krzakiem jak go atakuje ze wszystkich stron.
5. Też z tą drukarką jak gadał z nią.

A Najlepsza:
Parodia Słonecznego patrolu

Bobey

Ekipa pościgowa idzie przez las (po akcji na tamie) a agentka mówi: ociekał tedy mokry mężczyzna=D

ocenił(a) film na 8
piripipi

To brzmiało mniej więcek tak:

- Jak pan śmie? - Jak pan śmie? - Nie, jak pan śmie! - To jak pan śmie? - Śmie pan mnie pytać jak śmiem? - Jak pan śmie pytać się mnie jak śmiem, skoro pytam, jak pan śmie ty siurku!" :) <lol>


Moja ulubiona scenka to oczywiście "UWAGA! ON MA NOGĘ!"
No i pod koniec, jak otwiera plecak, przeciętnego 8-latka, na jakimś zadupiu, a tam cały arsenał broni i scyzoryków :)

Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
akira894

Bezapelacyjnie najlepszy jest skaczący samochód i wszechwiedzący policjant. Dobry jest też fragment w tym sklepie:) Ogólnie cały film jest zajefajny:)

użytkownik usunięty
Bobey

-Twój pies ma jakąś zdziwioną minę. chyba nie spodobało mu się czym go nakarmiłem
-Bo patrzysz na jego tyłek

__________________________________

(Fotograf na miejscu zbrodni do trupa) Uśmiechnij się.

ocenił(a) film na 7
Bobey

mi się strasznie podobało:

,,syczałaś jak kiełbaska na grillu,,:DD

ocenił(a) film na 8
Tarantinka19

mi sie caly film podoba i znam go na pamiec ale dobre to bylo jak Hibing G rozlewa sobi whisky i w kalendarz patrzy a tam 32 dni:)
-Leslie Nielsen jako Leslie Nielsen w filmie Ściagany:D
-albo jak rzuca do okna kamieniami najpierw kamyczek potem kamyk,glaz i na koncu kot:)
-swiezo upieczony morderca
-o Allachu moje jaja!!-to muzulmanska modlitwa.tam musi byc wschod
-jak pocaig go gonil
-jak sie bil z tym jedno rekim jednonogim i jedno okim:Da pozniej zwalil na niego stol i takie jego odbicie:)
-dobre to tez bylo jak jadl spaghetti i nawinal na reke,potem wzial wcisnal mute a ta klijentka sie drze w tym telewizorze..
he he masakra!!caly film smieszny

Bobey


Scena w rozbitym autobusie:
Harris - "Nic nie widzę"
Jakiś więzień - "Zdejmij kosz z głowy".
Harris "Nadal nic nie widzę".
Jakiś więzień - "Zdejmij drugi"
Nawet teraz z tego polewam.

Bobey

mi się podobało w szpitalu scena jak poraził prądem tego faceta co nosi szyby;D

ocenił(a) film na 9
Mercedes

Oj, tekst o nodze rządzi, z tym się zgadzam :). Podobały mi się jeszcze 'diagnozy' w stylu 'babinę na minę, a glinę na linę', lub 'jest w ciąży' (o facecie).
Końcowa scena też jest niezła - terroryści ładują wielką bazookę w stronę samochodu, a Ryan sobie spokojnie pakuje do niego wszystkich ludzi, i jeszcze zdąża napompować koła i umyć szyby.

użytkownik usunięty
Bobey

To nie był tekst, ale dobra była scena z ratownikiem ze słonecznego patrolu. xD

,,Harris - "Nic nie widzę"
Jakiś więzień - "Zdejmij kosz z głowy".
Harris "Nadal nic nie widzę".
Jakiś więzień - "Zdejmij drugi"


UWAGA, ON MA NOGE!,,


Więcej tekstów już nie pamiętam, ale tam było mase scen, przy których prawie dusiłam się ze śmiechu :)
Np:
Jak ten policjatn rozmwiał z jakąś babką (nie pamiętam imienia), ona mówi: Miałam orgazm za orgazmem, policjant: Pytłem tylko o nazwisko xD

Albo jak ten autobus spadł w przepaść i tak równo odbijał się od każdego głazu (myślałam, że padne ze śmiechu)

Albo jak jadł spahgetti, zapatrzył się w telewizor i cały makaron nawinął sobie na ręke xD

Lub jak on wszedł do szpitala, założył sobie fartuch (że niby jest lekarzem), a na nim pisało: ,,Zakłady mięsne'' i jak dyktował pielęgniarkom, co komu mają podawać (,,2000 tys. g. adrenaliny'') xD

Lub jak ta babka wsadziła mu język do ucha, a on mu wyszedł drugim uchem bądź jak pili capuccino w tych megafiliżankach <lol>

Bobey

Hehe, caly film jest swietny. Dobre teksty mial ten policjant, który go ścigał " pozbierajcie te liście jako dowody rzeczowe " hahaha :)

Bobey

NAJLEPSZY MOMENT : to jak ta ciuchcia go goni i zjeżdża z torów i nadal za nim jedzie!! xD. A najlepszy txt to jak Nilsen jest u tej babki w domu i ona mu mówi że tutaj jest bezpieczny i tutaj nikt go nie zobaczy a chwilke potem jakaś sądiadka krzyczy do tej babki: (mniej więcej coś takiego) hej widze że masz nowego przyjaciela!! xD

CAŁY FILM WYCZEPIASTY --->> POLECAM!!!

ocenił(a) film na 9
Bobey

Mi się najbardziej podoba jak przyczepił się tymi przyssawkami do szyby xD

ocenił(a) film na 9
SGC_SGA_SGU

Napis na Vanie: "Całodobowa dostawa kowadeł"

użytkownik usunięty
knopson

- wysoki skok, po tym jak uratował więźniów z autobusu, i spadek na rower bez siedzenia.

Ryan: Mam broń, nie przy sobie, ale mam.

Ryan: W żadnym wypadku nie krzycz... w ten sposób.

Szeryf: Jestem tego tak pewien jak faktu, że to Anakonda.

- moment jak zjadł mentosa i wyrwał kibel, żeby móc dostać do okna.

- jak przed wejściem do szpitala, policjanci krążyli obok wejścia kilka razy i gadali.

ocenił(a) film na 9

Tekst diagnozy:
-Babcię w kapcie a tego glinę w formalinę.

Jazda skaczącym lovriderem i Słoneczny Patrol a konkretnie ten ratownik co
mu woda za zimna była.

ocenił(a) film na 9
pionas666

Ach i ze szpitalnych scen dobra była taka że on każe jakiejś pigule
wstrzyknąć 2000g adrenaliny i ta strzykawka... sory strzykawa jak na konie.

ocenił(a) film na 6
knopson

to mnie rozwaliło! :))) (24 Hr Anvil Delivery)

ocenił(a) film na 10
Bobey

"Ona cię kocha. Tak, tak", Posłuchaj, "Michelle ma belle", "Człowiek znikąd" jest "morsem"

-Fajna spluwa, prawda Sean? Jeśli tak, strzel sobie 3 razy w łeb.
-Podpuszcza cię...

ocenił(a) film na 10
Bobey

Jednoręki,oki,nogi - bandyta
mokry scenariusz Tytanika
i cała masa tekstów i scen
Uwielbiam ten film

ocenił(a) film na 8
lizzie1983

Mi się to podobało ,,Tutaj mógł przebiegać zbierzcie liście na dowód'' czy jakoś tak :P a tam była maaasa liści w tym lesie ;p

ocenił(a) film na 10
Bobey

w lesie: Sądząc po śladach opon to mercedes-benz cabrio, idealny samochód dla młodej kobiety artystki, malarki.

w sklepie: przepraszam ale nie będę z wami łowił, mam spotkanie w WC-cie

jak uciekł do miasta w którym jest najwięcej policjantów w przeliczeniu na jednego mieszkańca

oczywiście mitsubishi - jak dostał udziec i drzewko po koncercie:)

w autobusie do więzienia: "dziękujemy za umożliwienie aresztowania i skazania, życzymy miłej podróży:)"

w sądzie: "Niech bóg ulituje się nad Twoją duszą Ty BYDLAKU!"
i wiele innych

ocenił(a) film na 10
Bobey

Ryan do Seana:
-Potwierdź strzelając sobie trzy razy w łeb.
Sean sięga po pistolet. Lauren:
-Nie rób tego, to podstęp. Sprytnie Harrison.

ocenił(a) film na 6
Bobey

Scena z anakondą jest dobra

Bobey

Jak Nielsen ostrzega ludzi "on ma nogę" po tym padłem

użytkownik usunięty
Bobey

Dzisaj leci w TV to sobie go odswieże ;),Na pewno scena z lowriderem i jak Leslie z niego wysiada i go dalej telepie :d.Alarm "Steinberg Security" Szalom :D.

ocenił(a) film na 8
Bobey

Najlepsza scena była jak jechał samochodem na pole kukurydzy :D Muza leci, auto skacze, on w nim, wysiada z samochodu i dostaje padaczki. Płakałem na tej scenie.

Bobey

-To my jesteśmy rodziną?
-Tak, ja jestem twoją siostrą, a to jest twoja matka.
-Jestem siostrą bliźniaczką waszej matki. Musiałam ją zabić, bo byłam zazdrosna o penisa.
-To mama była tatą?
:D

ocenił(a) film na 9
Bobey

scena z pociagiem byla fajna
drzewo rodziny tej rudej, skad dowiadujemy sie ze ta ne wie czy ojcem byl ksiąze Karol czy Bill Clinton
Jak Leslie myje szyby a Ruda patrzy wzrokiem "jestes niesamoiwty koteczku"
jak ta babka starsza mowi, ze ruda jest jej siostra blizniaczka o 10 lat mlodsza :D

ocenił(a) film na 7
Bobey

-Stój, mam broń, nie przy sobie ale mam!

Bobey

zwierzęta zastrzelić i wypatroszyć mogły zjeść dowody!

ocenił(a) film na 10
Bobey

Ratownik wbiega do wody, wybiega i krzyczy "ZIMNA!", Najlepsza scena to ta z ekspresem goniącym głownego bohatera po lesie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones