PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=870442}
4,0 1 299
ocen
4,0 10 1 1299
1,4 5
ocen krytyków
Ściema po polsku
powrót do forum filmu Ściema po polsku

Multikonta Mariusza Pujszo piszą że to świetny film Polscy "Twórcy" dalej myślą że ludzie się na to nabiorą trochę dystansu panie Mario.

ocenił(a) film na 8
M1CHA

Na złość Tobie obejrze , później ocenie na zaje****ą ocenę. Buhahaha. Proponuje pogłaskać wąsa i dalej oglądać policjanow i złodzieji :-D życzę udanej premiery Mario!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
M1CHA

KOmuś ewidentnie pęka żyłka... Ten M1CHA, próbuje wpisać się wszędzie gdzie Pujszo, ciekawe skąd taka determinacja to bycia internetowym hejterem. No ale cóż życzę szczęścia i właśnie dystansu(!). Przedpremierowy pokaz "Ściemy" wyszedł przefajnie!

Milena_Bledocka

Hmmmmmmmmmmmm masz na koncie tylko 2 oceny jesteś multikontem myślisz że ludzie są takimi debilami xD.

ocenił(a) film na 8
M1CHA

ależ jestem z Ciebie dumna! masz 585 ocen, na pewno masz bogate życie wirtualne. Można powiedzieć, że mnie zatkalo...! No cóż, życzę dalszych obfitych potyczek słownych z równymi sobie przeciwnikami, oponentami hejterskiej maści. Nad wyraz wolę mimo wszystko pójść do kina, a poźniej na dobrą kolację aby móc w przyjemnej atmosferze podyskutować o tym co "za" i "przeciw" danej produkcji. Niestety nawet tak ważna osobowość na Filmwebie jak Pan nie zniweluje mojego dopingu moim serdecznym przyjaciółkom, które grały u Pujszo. Miłego tygodnia Panu życzę!

M1CHA

Najgorszy film jaki widzialam na ekranie kinowym. Gorzej nigdy nie bylo

ocenił(a) film na 9
M1CHA

założyłem konto chcąc napisać, że to całkiem śmieszna produkcja. Praktycznie tak śmieszna jak te negatywne wpisy. Jestem kolegą Mariusza i tak zrobiłem to celowo, prawdopodobnie więcej się tutaj nie wypowiem. Panie Micha trochę wiary w siebie, uśmiechu i dobrej energii. Dlaczego nie mogę dać oceny do tego filmu???? Może mi ktoś podpowiedzieć gdzie mógłbym to zrobić?

Rafal_Janik_fw

xD Gdzie ja napisałem że nie możesz dać oceny po prostu każdy wie że są to multikonta.

ocenił(a) film na 9
M1CHA

nie rozumiem Pana wypowiedzi. Zapytałem gdzie mogę wystawić ocenę. Nie rozumiem również skrótu xD. Ja założyłem dzisiaj swoje konto z sympatii do osób które zajmowały się filmem, więc nadal nie rozumiem o co Panu chodzi. Miłego wieczoru Panu życzę i pogody ducha jak już wspominałem.

Rafal_Janik_fw

Ocenić będziesz mógł wystawić podczas premiery.

ocenił(a) film na 9
M1CHA

ok, rozumiem. Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones