PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652789}

Ślepy traf

Runner, Runner
2013
5,7 23 tys. ocen
5,7 10 1 23364
4,0 10 krytyków
Ślepy traf
powrót do forum filmu Ślepy traf

7/10

ocenił(a) film na 7

Mocna 7.;) Dobry film, nietuzinkowy pomysł, sporo się działo czasami nawet zbyt dużo bo ciezko było w pewnych momentach ogarnąć. Aktorzy pasowali do postaci jakie odgrywali.;)

ocenił(a) film na 5
Filmowa12

Mnie irytowało w fabule to, że osoba jaka bez uprawnień na podstawie danych dostępnych z poziomu użytkownika była w stanie dowieść istnienia nieuczciwych użytkowników... po uzyskaniu wszelkich dostępów nie zauważyła istnienia mechanizmu martwych dusz (wirtualnych użytkowników) których konta prały pieniądze i okradały użytkowników.

Drugi minus za spanie na pieniądzach. Finansista z pewnością umiałby założyć konto w raju podatkowym, lub internetowe konto bankowe na okaziciela w Szwajcarii ... unikając ryzyka okradania przez pokojówki, czy mafię. Miał legalny kontrakt z odprowadzony jak sądzę podatkiem. Po co więc gotówka w kanapie w apartamencie?