PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829338}

Ślicznotki

Hustlers
6,3 27 516
ocen
6,3 10 1 27516
6,5 22
oceny krytyków
Ślicznotki
powrót do forum filmu Ślicznotki

Jestem bardzo ciekaw jak wypadnie w tej roli.

MaCzi_filmweb2000

W recenzjach piszą, że to jej rola życia, sam film podobno jest bardzo dobry, co dla mnie jest dużym zaskoczeniem

ocenił(a) film na 8
MaCzi_filmweb2000

Bardzo dobrze wypadla. Obejrzalam film tydzien temu i jak dla mnie J.Lo zasluguje na nagrode. Momentami film delikatnie przynudzal poniewaz mialam wrazenie ze ta sama scena jest powtarzana enty raz. Milym zaskoczeniem byl Usher w klubie :)

ocenił(a) film na 5
MaCzi_filmweb2000

Bardzo dobrze. A jeżeli to ona tańczyła na rurze, a nie dublerka, to jestem pod ogromnym wrażeniem. Niestety sam film jest taki sobie.

ocenił(a) film na 3
b3rs

ok, ma świetne ciało, jak na swój wiek- geny i mega dużo pracy- BRAWO! ale film- tragedia.

ocenił(a) film na 8
MaCzi_filmweb2000

Nie przepadam za nią jako aktorką, ale zagrała kapitalnie. W ogóle brawa dla obsady. Film oparty na faktach -- brawa dla scenarzystki. Spojrzenie z innej strony na "Hustlers", z ich strony.

kkutz

Ja wręcz wolę ją oglądać niż słuchać.Tzn lubię jej kilka kawałków , ale bardziej lubię jej grę aktorską. Przykładowo gra świetnie w serialu Shades of Blue

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones