PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670996}

Ślubna umowa

The Wedding Pact
4,7 4 876
ocen
4,7 10 1 4876
Ślubna umowa
powrót do forum filmu Ślubna umowa

Tekst filmu - Zakochałem się, a ja się ujarałem - to mnie się spodobało :)))))
FILM naprawdę bardzo dobry, daje mu 8.
Kobiety mogą nie pojąć takiego romansu ale nic dziwnego.
Z mojej perspektywy jest to historia którą chciał bym sam przeżyć, dla nie jednej kobiety podobało się pewnie ciało głownego aktora , z kolei głowna aktorka nie jest aż tak mega bo troszkę przy sobie lecz i tak bym z chęcią z nią po spał kilka nocek :)
Głownie dręczy mnie tak niska ocena tego filmu i nie wiem za co aż tak źle jest, za to że ludzie nie mają fantazji ? Bo nie mają nie czasu chyba...
Ludzie litości, nie doceniacie tego co macie...

Polecam ten film bardzo bardzo!
Pozdrówka

rocy2802

Haylie troszkę przy sobie? Chyba żartujesz. Ahh te pokolenie młodych chłopców...

ocenił(a) film na 8
lotte_fw

W tym filmie tak by mi się wydawało :) Ogólnie ładniutka kobieta

ocenił(a) film na 3
rocy2802

Dlaczego ocena tego filmu jest tak niska? Może dlatego, że jest on po prostu nędzny. Fatalny, pełen idiotyzmów scenariusz, płaskie postacie, żadnego humoru. Musiałam mu niestety dać trójkę, bo jest jeszcze na świecie coś takiego jak Ludzka stonoga, dla której rezerwuję dwójkę oraz film, którego tytułu nie podam, żeby nie reklamować badziewia, i dla niego jest jedynka.

ocenił(a) film na 7
rocy2802

Dokładnie,ja dałem 7/10 Film nie jest idealny ale są momenty z których można się pośmiać i znalazły się takie które sam bym chciał przeżyć.Ale to tylko film...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones