PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509758}
4,1 35 952
oceny
4,1 10 1 35952
3,2 9
ocen krytyków
Śluby panieńskie
powrót do forum filmu Śluby panieńskie

Nie , nie po prostu nie , taka piękna historia zepsuta przez wszędobylską technikę.

ocenił(a) film na 3
Tina_K

W trakcie seansu tego filmu, wyszedłem z kina. Bajon chyba chciał oddać swoisty hołd 'nowoczesnej' interpretacji "Balladyny" Adama Hanuszkiewicza, jednak zrobił to w taki sposób, że odechciało mi się to oglądać. W sumie jedyny plus tego filmu to obsada - dwie główne bohaterki. I scena kąpieli w jeziorze - to razem dwa plusy. A poza tym, dno i nieudolność.

Tina_K

Zdecydowanie lepiej wybrać się na spektakl do teatru. Kilka lat temu byłam w Łodzi w Powszechnym. Przenieśli czas akcji na lata 20 ubiegłego wieku i... wyszła prawdziwa bomba! Do dziś żałuję, że spektakli nie nagrywają, bo z przyjemnością kupiłabym dvd.

Tina_K

Durne, durne, durne. Cała szlachta wychodzi na niedorozwiniętych sikających pod wiatr. Manifesty za wujka Lenina to nic przy tej interpretacji starego, dobrego, szlacheckiego do szpiku kości Fredry.

ocenił(a) film na 4
Tina_K

Dałem 4, tylko ze względu na dobrą grę aktorską Więckiewicza (widać teatr) i przyzwoite Stuhra, Olszówki i Szyca. Panie niestety bardzo przeciętnie. Widać było, że się starają, ale za szybkie dialogi, jakby wyuczone. Oczywiście mam na myśli Trzebiatowską i Cieślak, chociaż Cieślak trochę lepiej. Ogólnie zgadzam się ze wszystkimi moimi przedmówcami. Całe szczęście, że nie wybrałem się na o coś do kina.

ocenił(a) film na 5
chemas

Chciałem spytać co znaczy "widać teatr". Cała główna obsada gra w teatrze. Dosłownie wszyscy z pierwszej 20-stki aktorów wymienionych pod tym filmem.

Tina_K

Faktycznie zgodzę się, szkoda tak pięknej miłosnej historii opowiedzianej z telefonami komorkowymi i drogimi samochodami w tle. Moze rezyser nie mial pomyslu ??? Uwazal ,ze wprowadzenie elementów wspolczesnych wyjdzie mu na dobre i troche zmieni obraz "sredniowiecznosci"

Tina_K

A ja się absolutnie nie zgodzę. Bardzo dobrze że dodali technologię. Dzięki temu nie jest to taka zwykła interpretacja sztuki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones