PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812781}

Śmierć nadejdzie dziś 2

Happy Death Day 2U
5,8 20 861
ocen
5,8 10 1 20861
4,9 13
ocen krytyków
Śmierć nadejdzie dziś 2
powrót do forum filmu Śmierć nadejdzie dziś 2

Daje radę

ocenił(a) film na 6

Całkiem niezły. IMO ciekawszy, niz pierwsza część, choć konwencja podobna. Mimo to jest ścisłą kontynuacją. Warto zostać dłużej by obejrzeć fajną scenkę po liście płac (napisach końcowych).

ocenił(a) film na 6
darex2709

Hej, nie zostałem po napisach moze zdradzisz co bylo?

ocenił(a) film na 6
ksawerek2010

Kolejna osoba " wpadła" w pętlę czasową. Na szczęście niezbyt lubiana więc tragedii nie będzie. Ale kolejna część... Kto wie?

ocenił(a) film na 6
darex2709

Dzięki, byc może jeszcze zrobią jakąś dokrętkę kiedys

ocenił(a) film na 6
darex2709

Danielle?

ocenił(a) film na 6
Sony_West

Aleś się uparł! Tak, Danielle. Ale wątpię, żeby zrobili dokretkę z nią w roli głównej. Po prostu taki żarcik reżysera który, jak sam wiesz po sobie, nie wszyscy poznali bo część widzów wyszła wcześniej z kina.

ocenił(a) film na 6
darex2709

Przepraszam, że wymusiłem spojler. A Danielle polubiłem po sekwencji "niewidomej francuskiej" :) Czad dziewczyna :)

ocenił(a) film na 6
Sony_West

Dla mnie to żadne wymuszenie a spoiler dla Ciebie też żaden bo raczej kontynuacji w tym kierunku nie będzie a jak pisałem, uważam to za żart reżysera. Ale Danielle faktycznie miała swoje pięć minut i w scenie "francuskiej" spisała się całkiem nieźle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones