PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812781}

Śmierć nadejdzie dziś 2

Happy Death Day 2U
5,8 20 861
ocen
5,8 10 1 20861
4,9 13
ocen krytyków
Śmierć nadejdzie dziś 2
powrót do forum filmu Śmierć nadejdzie dziś 2

Duże zaskoczenie!

ocenił(a) film na 7

Żeby połapać wątki; to trzeba jednak obejrzeć część pierwszą, wg mnie średnią, ale warto mimo wszystko, bo scenarzysta rozwinął skrzydła w kontynuacji. Odjechał w stronę czarnej komedii-sci-fi i to się sprawdziło. Chyba doszedł do wniosku, że w pierwszej części za dużo było tych powtarzających się scen, które są wpisane oczywiście w strukturę filmów typu "pętla",ale realnie nie wnoszą niczego nowego i postanowił "pobawić" się koncepcją czasu i paralelnych wszechświatów.

Szkoda, że nie dostaliśmy tego razem w 1-ym filmie, ale pewnie ze względu na kilka wątków i bohaterów drugoplanowych byłoby to praktycznie niemożliwe do upchnięcia w 1,5 godziny.

Tak czy owak; jeśli po obejrzeniu pierwszej odsłony powiedziałeś/aś "dupy nie urywa"; to druga może też jakoś bardzo Tobą nie potarga, ale wniesie świeży powiew.

ocenił(a) film na 7
grzegory88

niby dwa podobne filmy, dwie części, ale całkiem różne. Pierwsza to lekka komedia, na której świetnie się bawiłem, druga już o wiele dojrzalsza, z elementami poważnymi/refleksyjnymi a pozostaje w sferze komedii i wyluzowanego humoru

ocenił(a) film na 7
grzegory88

Ja akurat się nie zgodzę o dla mnie dużo lepsza była pierwsza część, a druga już robiona na siłę i mniej zabawna. Jak kto lubi :) Ja osobiście polecam wszystkim świetną jedynkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones