PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812781}

Śmierć nadejdzie dziś 2

Happy Death Day 2U
5,8 20 752
oceny
5,8 10 1 20752
4,9 12
ocen krytyków
Śmierć nadejdzie dziś 2
powrót do forum filmu Śmierć nadejdzie dziś 2

Wyobraźcie sobie odcinek Teorii wielkiego podrywu, w której w wyniku działań Sheldona i reszty wściekła Penny zostaje uwięziona w czasie. I jeszcze musi ich uratować! Nazwijmy rzecz po imieniu. Śmierć nadejdzie dziś 2 nie ma już absolutnie nic wspólnego z horrorem. To pełna gagów i świadomie bawiąca się konwencją komedia młodzieżowa, korzystająca z elementów grozy i science-fiction jako pretekstu dla zdystansowanej zabawy. Ale jak dobrze się to ogląda:

Recenzja: http://kulturacja.pl/2019/03/smierc-nadejdzie-dzis-2-solidna-kontynuacja/

Recenzje_Simona

Właśnie jestem po seansie film spoko na 6 może być

ocenił(a) film na 7
Recenzje_Simona

Lepiej bym tego nie podsumował :D

Recenzje_Simona

Zgadza się - to komedia, a nie film grozy. Z horrorem nie ma nic wspólnego.

ocenił(a) film na 5
Recenzje_Simona

Dobrze ujęte! Zaczynając seans nastawiałem się na zupełnie coś innego. Pierwsza część była zdecydowanie lepsza, zostawiła niewiadomą "skąd ta pętla" co w rozczarowujący trochę sposób wyjaśniła część druga...

ocenił(a) film na 5
Recenzje_Simona

Jakoś specjalnie mnie nie bawił,owszem ogląda się nieźle bo bohaterowie sympatyczni,ale bez fajerwerków.Najgorsze jest to że motyw mordercy w masce,został niejako zepchnięty na dalszy plan,bardziej skupiono się na eksperymencie,życiu osobistym bohaterki,trochę popsuło mi to seans.Oglądając część pierwszą nieźle główkowałem kto może być zabójcą i dlaczego,tutaj jakoś zbytnio mnie to nie interesowało.

ocenił(a) film na 2
Psycho_Daddy

jak dla mnie kupa i komedia a nie horror

ocenił(a) film na 4
Recenzje_Simona

Komu w ogóle zaświtało w głowie, że ten film ma coś wspólnego z horrorem? Już jedynka stanowiła pastiż slashera.

użytkownik usunięty
Iraheta

"Pastiż"? Ty tak na serio? :D

ocenił(a) film na 7
Recenzje_Simona

Dobra kontynuacja, sam już zapomniałem, że widziałem cześć pierwszą i gdy zacząłem oglądać miałem coś na kształt deja vu. :)

Bardzo młodzieżowy film, ale starsi też się będą dobrze bawili, fajnie zaprezentowana pętla czasowa, wciąganie kolejnych osób przekazywanie przynależności do niej też niezłe. Sama bohaterka, to dziewczyna z jajami i nie da sobie w kaszę dmuchać nawet jeśli to jest zapętlenie czasu. Zresztą sama migusiem się zorientowała co się święci, co ją czeka i jakie są tego konsekwencje, bo w końcu… już raz to przeżyła :D

Śmiało można oglądać, każdy lubiący lekkie kino z elementami SF powinien być usatysfakcjonowany, polecam (tak jak jedynkę!).

ocenił(a) film na 4
Recenzje_Simona

No, odeszli od parodii slashera i poszli w takie nie wiadomo co. Główna bohaterka lata z miejsca na miejsce bez ładu i składu. Główna bohaterka sama się ciągle zabija i dopiero na koniec jednak jej się zmienia, że może warto by powstrzymać zabójcę. Do tego jak już mają odpalić tę maszynę, to sztucznie dodają od czapy przeciwności, by wydłużyć film. Jessica Rothe jest mega, ale sam film ma marny pomysł i taki nijaki jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones