PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34397}

Śmierć w Wenecji

Morte a Venezia
6,7 9 461
ocen
6,7 10 1 9461
7,2 16
ocen krytyków
Śmierć w Wenecji
powrót do forum filmu Śmierć w Wenecji

Ja oglądam po kilka filmów dziennie, pościgi, strzelaniny, wojny gangów to mój chleb codzienny. Mam nowy zajebisty film - Śmierć w Wenecji. Nieźle brzmi, co?

KJP678

Nawet Bolec potrafił docenić Viscontiego:D

DizzyMissLizzy

Chyba nie bardzo. Biedny Bolec tego nie znał, a po tytule myślał, że to coś zupełnie innego :)

Trochę jak forumowa gawiedź, która tylko dzięki "Chłopaki nie płaczą" dowiedziała się o istnieniu filmu Viscontiego.

jan_niezbedny0

To oczywiste, ze Bolec nie znal Viscontiego, to byl zart:>

DizzyMissLizzy

Dzięki Bolcowi pół Polski dowiedziało się o tym filmie :P

DizzyMissLizzy

Bolec po prostu lubi w stolec, tak samo jak większość reżyserów włoskich na czele z Viscontim i Passolinim

maciekb80

Visconti gdyby żył, chyba nie mógłby marzyć o skuteczniejszej reklamie swego filmu, który naprawdę jest tylko dla wytrwałych :)

KJP678

Słuchaj k***a, masz pitbulla, który wygląda jak jamnik. Gibasz się jak p*****lony rezus. Zachwycasz się panem Kunta Kinte. Marnujesz mojemu kumplowi kreskę najlepszego proszku, a na koniec puszczasz nam film o facecie w łódce. I Ty chcesz, żebyśmy ubili interes?

czuczul

Jak Ty sie właściwie nazywasz, bo zapomniałem? Kolec? Stolec?

KJP678

to ten słynny film o facecie w łòdce?

marcin_lendzion

Dobre :)

zweistein

Nie wiem ile jeszcze razy ktoś tu napisze "film o facecie w łódce", myśląc, że jest pierwszy, i że to zabawne... W każdym razie, Fred tak właśnie określił ten film i wiadomo jak skończył. Myślę, że nie zrozumiał tego filmu, tak samo jak by nie zrozumiał historii swetra z gruszką.

Morska_Bryza

Śmiech niekiedy znakomicie nadaje się do przykrycia ignorancji czy niezrozumienia. To chyba ten przypadek.

marcin_lendzion

O trzech panach w łódce i milicjancie.

KJP678

Dobra pośmiać się można. Nie należy jednak zapominać, że to wielki, wybitny film.

Kinematograf98

hahaha Wielki wybitny film to np Ojciec Chrzestny , Chłopcy z Ferajny ,skazani na shawshank

michalmakula

Wymienione tytuły, to świetne filmy, ale nie wybitne. Warto uważać na słowo "wybitny". "Wybitna" jest sztuka, a "Śmierć w Wenecji" nią jest.

Midnite

Cóż dla mnie to film o facecie w łódce i tyle

michalmakula

O cholera! jakie to forum jest teraz paskudne....

Midnite

bardzo mnie to cieszy hehe

ocenił(a) film na 8
michalmakula

SKAZANI NA SHAWSHANK. Może wymień tu całe TOP 100 filmwebu? Film Viscontiego jest jest dużo wyżej oceniany niż wszystkie Shawshanki, Zielone mile i Nietykalni razem wzięci. Filmy Viscontiego były inspiracją dla takich twórców, jak przywołany przez ciebie Scorsese.

Nie ma nic złego w tym, że jest to dla ciebie kino zbyt trudne, więc komercja jest bezpieczną strefą, ale nie popisuj się ignorancją, bo nie jest ona zabawna.

Lukasz_Broda

Dla mnie zawsze będzie to film o facecie w łódce haha

Lukasz_Broda

Ale to jest zabawne Lubaszenkę wiedział co robi dając ten film do swojego filmu .SKAZANI NA SHAWSHANK na pewno są ciekawsze od filmu o facecie w łódce . A ty nie udawaj mądrego

Lukasz_Broda

A bardziej powiedzieć jest to film o pedofilu który pływa łódką

ocenił(a) film na 8
michalmakula

To idź sobie oglądać Skazanych na Shawshank. Nikt Ci nie broni. Lepsze to niż robić tu z siebie pajaca.

ocenił(a) film na 8
michalmakula

Nawet gdyby to był film o pedofilu, to chyba nie problem, co? W końcu sam w avatarze masz typa, która w filmach brutalnie morduje ludzi.

ocenił(a) film na 10
Lukasz_Broda

To jakiś troll, który myśli, że żarty z "Chłopaki nie płaczą" jeszcze kogoś normalnego śmieszą. "Śmierć w Wenecji" sama się obroni, bo to film ponadczasowy i kultowy, tak że 'takie opinie' ZNAFCUW nic mu nie zaszkodzą, a tylko pokażą poziom (a raczej jego brak), tym, którzy tak z niego śmieszkują.

Nike088

Ej, a to nie jest przypadkiem film o facecie w łódce?

ocenił(a) film na 1
KJP678

STO na STO ,
czyli sto filmów na stulecie kina .
Miejsce 59.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Sto_na_sto,_czyli_sto_film%C3%B3w_na_stulecie_kina

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones