PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299895}

Śmiertelna misja

Ultimate Force
3,0 194
oceny
3,0 10 1 194
Śmiertelna misja
powrót do forum filmu Śmiertelna misja

Wybitnie słaby.

użytkownik usunięty

Kino akcji , tak napisane było na pudełku , dobra , włożyłem płytę do napędu , po kilku przymusowych reklamach odpaliłem film.Półtorej godziny minęło mi pod znakiem stereotypów i dwu wymiarowych bohaterów rodem z amerykańskich komiksów , mimo iż początek tej produkcji zapowiadał dosyć żwawe kino akcji to po blisko 10 minutach pomiędzy jedną 2 minutową walką
a drugą była minuta textu , który co tu dużo pisać był infantylny.
Pierwsza połowa filmu i miałem zamiar stwierdzić że film jest O.K. ale żadna rewelacja , w drugiej połowie tempo spadło nie wyobrażalnie i film przestał być interesujący a scena finałowa która w filmach akcji zazwyczaj wypada najlepiej tutaj była po prostu słaba i podsumowując plusów było niewiele , np. niedopracowany scenariusz i ciekawe plenery a minusy ? tego było sporo począwszy od drenwinej gry aktorskiej niby to następcy żelaznego Arnolda który przypominał jednego z aktorów z polskiej telenoweli , rezyseria walk które powinny być stanowczo dłuższe była na naprawdę poziomie nijakim , reszta obsady do wymiany , charakteryzacja ujdzie w tłoku ale najlepsi to byli statyści ich rola ograniczyła się do strzelania i padania , w ogóle to kolejny film w którym źli bohaterowie nie są w stanie postrzelić pędzącego na nich dobrego bohtera więc to popycha tą produkcję w stronę kina akcji klasy B lub nawet i C , niemniej widywałem gorsze produkcje , jak dla mnie film słaby ale nie tragiczny , dobry w swojej kategorii czyli kina akcji klasy B lub C.Niemniej daję mu 3 ze względu na pokaźną liczbę wad jakie wymieniłem.

Jedyna wyczerpujaca recenzja.
Ja filmu nie widzialem, ale przeciez jesli film jest z Chorwacji, nikt o nim nic nie wie i na dodatek nazywa sie ULTIMATE FORCE to musi byc film klasy B/C na rynek DVD dla niewymagajacych. Nie warto tracic na to zycia, zaloze sie, ze nawet jak ktos lubi filmy akcji, ma mase alternatywnyuch tytulow.

_Michal

Ja mu dałem 2, jedynym plusem jest to, że przynajmniej ekipa realizacyjna coś zarobiła i jakieś drobne akcenty operatorskie na średnim-dobrym poziomie. Cała reszta niestety jest na bardzo lipnym poziomie. Spoko można robić filmy akcji, ale do tego też trzeba podchodzić z głową.
Film obejrzałem parę lat temu, na fali popularności Crocopa, a dziś backup'ując cd i dvd wpadłem na to i bez namysłu dałem do kosza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones