PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=237859}
3,6 3 654
oceny
3,6 10 1 3654
Śmiertelna wyliczanka
powrót do forum filmu Śmiertelna wyliczanka

Gdy przeczytałam w wypożyczalni opis widniejący na okładce tego "MEGA HITU", "PREMIERY", na myśl przyszła mi słynna zagadka MENSY:

"Stoisz przed dwiema bramami, z których jedna prowadzi do wyjścia natomiast druga do przepaści. Przed bramami stoi dwóch strażników, z których jeden kłamie a drugi mówi prawdę. Jak sformułujesz tylko jedno pytanie, które zadając tylko jednemu strażnikowi uzyskasz odpowiedź, która prowadzi do wyjścia?"
Bliźniacy, okrutna zabawa, rozgrywka, masz robić, to co nakazje jeden z makabrycznego rodzeństwa, by przeżyć...
Pomyslałam, fajny pomysł, to może być fajna ekranizacja...
Lubię horrory. Prawdziwe horrory. Oglądałam ich naprawdę wiele. Po seansie tego tworu, z najwyższą powagą, proszę- nie ogladajcie tego filmu. W życiu nie spotkałam sie z taką kpiną i kwintesencją najgorszych błędów, pomyłek gatuntku. To wzór profanacji horroru. Popełniono w nim wszystkie zbrodnie i błędy, jakich można dopuścić się, chcąc zniszczyć film. To jest żenada w najczystszej formie... Skandal...

ocenił(a) film na 1
Preah

Ja też jestem, można powiedzieć, "maniaczką horrorów" ;-) naprawdę je lubię, a kiedy wchodzę do wypożyczalni już na progu słyszę "nowych horrorów na razie nie ma :)" Nigdy jednak nie spotkałam się z czymś takim... Fakt, to było straszne... Przerażające, że coś takiego mogło ujrzeć światło dzienne...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones