PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=358106}

Śniadanie dla psa

A Dog's Breakfast
6,3 536
ocen
6,3 10 1 536
Śniadanie dla psa
powrót do forum filmu Śniadanie dla psa

ŚWIETNY FILM! Nigdy się tak nie uśmiałem! Rodzaj humoru świetnie się do mnie podpisał: absurdalny, naprawdę oryginalny i śmieszny. No i obsada ze Stargate SG-1 i Stargate: Atlantis :) Miodzio. No i mój ulubiony aktor w roli głównej + jego reżyseria i scenariusz - czad :D Naprawdę świetny film, dużo lepszy od "wysoko budżetowych" komedii... za małą kasę można zrobić coś tak WIELKIEGO!!! Szkoda, że przez to mało osób obejrzy to arcydzieło...
10/10

Apophis_

(UWAGA, BĘDZIE SPOJLER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)



8/10 tylko ze względu na to, że od razu rozpoznałem w pani detektyw Ryana, przez co ominął mnie element zaskoczenia, ale poza tym fantastyczny film, lałem ze śmiechu jak głupi :) A David Hewlett rewelacyjny - mimika, gadki, wszystko :) Tylko nie wiem czemu cały czas mi się kojarzył z młodym Philem Collinsem :DDD

ocenił(a) film na 4
Apophis_

Osobiście się zawiodłem, polecam obejrzeć:

- Zgon na pogrzebie
- Jabłka Adama (film który jest dla mnie arcydziełem)

Po obejrzeniu tych produkcji zrozumiesz czemu Śniadanie dla psa zasługuje na mocną 4-kę.

Apophis_

Mnie się podobało. Przy pierwszym obejrzeniu płakałam ze śmiechu.. :D warto obejrzeć, mimo że nie jest to film wysokobudżetowy. 10/10

ocenił(a) film na 9
Apophis_

Po trzech latach mogę tylko powiedzieć, że film jest naprawdę wspaniały, ale jeśli chodzi o ocenę to zniżam do 9 - postanowiłem wprowadzić bardziej restrykcyjne kryteria ;)
Film jest niesamowicie zabawny, ubawi się każdy, ale na pewno bardziej się spodoba ludziom znającym Stargate Atlantis - tworzy go aktor grający w tym serialu i występują tam też bohaterowie Atlantis, ale również serialu-matki Stargate SG-1.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones