PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011779}
5,3 2 430
ocen
5,3 10 1 2430
4,2 6
ocen krytyków
Święta inaczej
powrót do forum filmu Święta inaczej

Rozwiązania akcji i klimatu w tym filmie są odważne i zaskakujące, co ciekawe dają efekt nieporównywalny w żadnym innym polskim filmie świątecznym. Moim zdaniem to zabawny film, ale nie po prostu komedia!

ocenił(a) film na 8
Docttore

Zgadzam się w pełni. Film nietuzinkowy, łamie konwencje i nie jest typowym filmem świątecznym. Nie tego się spodziewałem, idąc na seans, ale teraz uważam, że taki film był potrzebny do przełamania pewnych schematów.

Docttore

Że co? Byłem na tym i to gówno, ktos chyba z monolith zapłacił Ci xD

ocenił(a) film na 8
vasil_zajcev

Mnie się film podobał, Tobie nie. I co w tym złego? Nie wiem co ma do tego Monolith, ale jeśli płacą za to, że komuś podoba się ich film, to chyba muszę się do nich zgłosić ;)

ocenił(a) film na 8
BlaineMono92

To ja też zadzwonię i upomnę się o swoje miliony ;)

Docttore

Nic odkrywczego jak na polskie kino przynajmniej obeszło się bez Karolaka choć tyle

ocenił(a) film na 8
Weronka90

Ale bez product placement, z aktorką wiodąca na wysokim poziomie gry, zabawa gatunkami i wiele motywów problemów społecznych, jak np. tatuś próbuje kupić dziecko itp..

Docttore

5/10 nic poza tym:)

ocenił(a) film na 8
Weronka90

W odniesieniu do światowego kina, to się zgodzę. Na naszym podwórku to lepsza jakość. Tylko 1 gwiazdka różnicy od L M.5?
Ale Na Noże też na 5/10? a Never Ending Story 2 lepsze od 1? Nie. Tu się nie zgodzę!

Docttore

Każdy ma inny gust:)

Docttore

Na Noże było nudne i durme jak flaki z olejem tak samo jak ta niby komedia co latały co chwilę penisy

ocenił(a) film na 8
Weronka90

Fair enough :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones