PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011779}
5,3 2 422
oceny
5,3 10 1 2422
4,2 6
ocen krytyków
Święta inaczej
powrót do forum filmu Święta inaczej

I powiem, że widać, iż wydali kasę na to ładnie, spjnsorxy byli. Ale na aktorow oszczędzili, czy po prostu nikt nie chcial w tym grać.
Ten film to kpina z widza,. Wmawia się mu tutaj horror, niby prowadząca widziała go wcześniej, a to jest taki zart. Jeszcze na koniec co typiara całuję się z dwoma na raz, że to niby taka silna kobieta była.

vasil_zajcev

Przynajmniej debila Karolaka nie bylo

Weronka90

wiele to nie zmieniło xd

vasil_zajcev

Co Ty gadasz. Rewelacyjny, inteligentny, zjawiskowo wyreżyserowany, zagrany i napisany film. Nowa jakość w polskim kinie.

ocenił(a) film na 3
desmond19989

zależy dla kogo... skakanie z gatunku na gatunek i jedno wielkie whiskey tango foxtrot, insynuacje metafizyczne rodem z romantyzmu, tona cringe'u i wrażenie, że scenarzyści z reżyserem przypalali crack...
może artystycznie jest ciekawy w odbiorze dla otoczenia zainteresowanego sztuką nowoczesną, która doceni zabiegi autorów i szuka w nich 2'giego dna, ale dla przeciętnego widza dno i 5m mułu

Looser

nie no, mój komentarz był ironiczny;) Ja odbieram ten film jako jedną wielką parodię i tylko pod tym względem mogę docenić ten film

ocenił(a) film na 3
desmond19989

aaa okay, ciężko mi to czasem wyłapać w formie pisanej ;)
też ciekawe spojrzenie na ten film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones