plakat filmu Święty Augustyn

Święty Augustyn

Sant'Agostino
7,2 410
ocen
7,2 10 1 410
402
chce zobaczyć
{"type":"film","id":497280,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/%C5%9Awi%C4%99ty+Augustyn-2010-497280/tv","text":"W TV"}]}
Święty Augustyn
  • TVP VOD - https://vod.tvp.pl

    oferta
    Sprawdź szczegóły


W mieście leżącym w północnej Afryce, Tagaście, przychodzi na świat Augustyn (Alessandro Preziosi). Jego matka Monika (Monica Guerritore) jest chrześcijanką, a ojciec Patrycjusz (Cosimo Fusco) poganinem, który chętnie zagląda do kieliszka i mający pozamałżeńskie bliskie znajomości z innymi kobietami. Mimo kłopotów finansowych, rodzinieW mieście leżącym w północnej Afryce, Tagaście, przychodzi na świat Augustyn (Alessandro Preziosi). Jego matka Monika (Monica Guerritore) jest chrześcijanką, a ojciec Patrycjusz (Cosimo Fusco) poganinem, który chętnie zagląda do kieliszka i mający pozamałżeńskie bliskie znajomości z innymi kobietami. Mimo kłopotów finansowych, rodzinie udaje się wysłać syna na studia prawnicze do Kartaginy. Tu zamieszkuje u bogatego znajomego Waleriusza (Johannes Brandrup). Otrzymuje od niego piękną służącą Khalidę (Serena Rossi), która niebawem zostaje jego kochanką. Staje się dobrym prawnikiem, który potrafi wybronić przed sądem ewidentnego przestępcę. Sukcesy Augustyna przerywa wiadomość o ciężkiej chorobie ojca. Wspólnie z Khalidą powraca do rodzinnego miasta.

Święty Augustyn zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF i Polsat Box.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.