PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=270485}

Świadek bez pamięci

The Lookout
6,3 8 227
ocen
6,3 10 1 8227
7,3 3
oceny krytyków
Świadek bez pamięci
powrót do forum filmu Świadek bez pamięci

Niestety po ciekawym rozpoczęciu film robi się nudny i taki pozostaje do końca - fajny pomysł ale
słabo zrealizowany.

ocenił(a) film na 6
NieufnaKioskarka

zgadzam się....nuda. Chciałam obejrzeć ze względu na Josepha, ale nie wytrwałam do końca. Flaki z olejem.

ocenił(a) film na 5
NieufnaKioskarka

Problem z tym filmem jest taki, że po ciekawym wstępie jest dziwnie...raz film jest o problemach Chrisa a potem nagle o napadzie na bank. "Rabusie" wykorzystują słabość Chrisa ale mnie bardziej ruszyło to, że Chris nie siedział w pace (albo go nie oskarżyli chociaż), że mógł dalej jeździć autem mimo, że miał spore problemy ze skupieniem się czy pamięcią. No i ta postać wujka Bonesa ze strzelba...- :D. Do tego całkowicie wyludnione miasteczko, w którym nikt nie słyszy strzelaniny a potem kolesie sobie gdzieś w miasteczku ze spluwami latają i też nikogo nie ma. Im dalej tym gorzej i ciężej mi było zawiesić niewiarę.

saitek

"Rabusie" wykorzystują słabość Chrisa ale mnie bardziej ruszyło to, że Chris nie siedział w pace (albo go nie oskarżyli chociaż), że mógł dalej jeździć autem mimo, że miał spore problemy ze skupieniem się czy pamięcią"

Nie siedział w pace, bo na nagraniu z kamer w banku widać wyraźnie, że jest zmuszony do współpracy.

Z tym samochodem to rzeczywiście błąd, bo nie powinien prowadzić. No ale to takie uproszczenie na rzecz fabuły.

"No i ta postać wujka Bonesa ze strzelba...- :D"


Kilku wsioków i wujek Bone, rodem z westernu. Szkoda, że przemówił bodaj dwa razy, bo mógł już pozostać milczącym wujkiem ;)


"Do tego całkowicie wyludnione miasteczko, w którym nikt nie słyszy strzelaniny a potem kolesie sobie gdzieś w miasteczku ze spluwami latają i też nikogo nie ma. Im dalej tym gorzej i ciężej mi było zawiesić niewiarę."


W Stanach to nic niezwykłego. Na polskiej prowincji każdy słyszy pierdnięcie sąsiada, choć ten kichnął.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones