PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=102154}

Świt żywych trupów

Dawn of the Dead
6,3 42 114
ocen
6,3 10 1 42114
6,8 13
ocen krytyków
Świt żywych trupów
powrót do forum filmu Świt żywych trupów

Jeśli ktoś zna lepszy film w tematyce zombie z tego okresu chętnie obejrzę propozycję.

ocenił(a) film na 8
Movie_Crash_Man

Zgadzam się...film znakomity i najlepszy w przedmiotowym okresie, lepszego nie znajdziesz. Dynamika, efekty specjalne, humor i zombie...polecam tez obejrzenie dodatków, szczególnie pamiętnik Andyego

ocenił(a) film na 8
Movie_Crash_Man

28 dni później, dead set - widziales?

ocenił(a) film na 5
Lu_0

Mnie bardziej przeraził Wysyp żywych trupów. Świetna parodia tego właśnie filmu. Ten też był zabawny (choć nie tak bardzo).

ocenił(a) film na 10
Lu_0

w 28 dni później nie ma zombie.
dead set mam zamiar obejrzeć, ale irytuje mnie angielski akcent i sposób wymawiania szczególnie w bigbrother jakoś wymiękłem szybko przy tym.

ocenił(a) film na 9
Movie_Crash_Man

Również zgadzam się z założycielem tematu. Jeden z najlepszych filmów o Zombie jaki oglądałem. Świetny klimat i bardzo dobra historia, szkoda tylko, że się kończy tak jak się kończy.
Dla fanów takich filmów polecam jeszcze serię Resident Evil (jak dla mnie najlepsza część 3 - Zagłada, ze względu na fajny postapokaliptyczny klimat) oraz 28 dni później i 28 tygodni później.
Jak dla mnie żaden inny horror o tematyce zombie, który obejrzałem nie dorównuje wymienionym powyżej.

ocenił(a) film na 10
Heartbreaker

Też lubię te filmiki. :D

ocenił(a) film na 9
Movie_Crash_Man

wg mnie to w ogóle najlepszy film o tematyce zombie. Przebija nawet klasyki Romero.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones