PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12137}

Żądło

The Sting
8,1 77 063
oceny
8,1 10 1 77063
7,9 29
ocen krytyków
Żądło
powrót do forum filmu Żądło

Średniej klasy film o kanciarzach - i tyle...

ocenił(a) film na 9
cometto

nie ma wyższej klasy filmu o kantowaniu. nie wiesz co mówisz

ocenił(a) film na 9
cometto

Każdy ma prawo mieć własne zdanie. Tylko, że czasem tzw. prawo do własnego zdania obnaża pewne cechy, nie koniecznie pozytywne, które posiada korzystający z tego prawa... Przykre, czy jak mówi dzisiejsza młodzież "żenuła"...

cnc56

Inaczej się ogląda filmy z lat 70 czy 60 teraz,trzeba brać poprawkę na
tamte czasy inaczej się wtedy kręciło więc te filmy są trudne w odbiorze
dla młodych osób,normalka że goście po 40 czy 50,zawsze będą mieli
sentyment do Żądła,ciekawe czy po 30 latach dzisiejsza młodzież będzie
miała sentyment do Domu Gry lub,,21,,?

ocenił(a) film na 7
entregado

Ja nie mam sentymentu do Żądła mimo wieku. Uważam, że Vabank Machulskiego bije Żądło na głowę, a są to filmy porównywalne.

sabaidee

a ja mam 17 lat i uwazam, że Żądło to film naprawdę godny polecenia, zaskakujący, świetny klimat, swietna gra aktorska:)

ocenił(a) film na 9
jona13

zgadzam sie z jona13, mimo iz mam 19 lat uważam, że gra aktorska jest na wysokim poziomie a film bardzo dobry.

ocenił(a) film na 9
sabaidee

"Vabank" to rewelacyjny film. Od "Żądła", raczej lżejszy i zabawniejszy (przynajmniej pierwsza część). Nie potrafię sobie odpowiedzieć, który lepszy ale z pewnością ani reżyser ani aktorzy nie powinni mieć żadnych kompleksów w stosunku do swoich słynniejszych, zachodnich kolegów po fachu. Na dodatek podejrzewam, że "Vabank II", znacznie lepiej "trzyma poziom" niż druga odsłona "Żądła" (niestety, a może na szczęście nie miałem okazji obejrzeć).

ocenił(a) film na 9
entregado

Witam
Uważam, że wiek widza nie jest tutaj najważniejszy. Choć może trzeba trochę dojrzeć, by pewne rzeczy w filmie docenić.
Osobiście "Żądło" uważam, za film znakomity. Ma wszystko, czego od obrazu w tym stylu wymagam. Jest odpowiedni klimat lat minionych, bardzo dobry scenariusz, znakomita i po dziś dzień rozpoznawalna muzyka, a na deser aktorstwo. Można Nie lubić Newmana, Redforda, czy pana Show'a ale odmówić im talentu i warsztatu nie sposób. Zwłaszcza Newman i Show. Ich zabawne karciane starcie, podczas pokera w pociągu, po prostu uczta dla widza.
Pozdrawiam, widz przed 40-ktą :).

ocenił(a) film na 10
cometto

Jeżeli Twoim zdaniem to nie jest komedia, to rozumiem, że ani razu nie roześmiałeś się podczas oglądania tego filmu. A - skoro dodajesz, że to jedynie "średniej klasy film o kanciarzach - i tyle...", to ... radzę Ci po prostu poczytać wypowiedzi tych, którzy go kochają. Może wtedy zrozumiesz....

użytkownik usunięty
cometto

Do starych filmów po prostu trzeba mieć cierpliwość bo w nich na ogół nie ma szybkich kobiet i pięknych samochodów ;)

cometto

Ja tam się uśmiałem

ocenił(a) film na 10
cometto

najlepszy film o kanciarzach w historii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones