PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112370}

Żądza krwi

Out for Blood
5,7 147
ocen
5,7 10 1 147
Żądza krwi
powrót do forum filmu Żądza krwi

Malo znany film z DONEM WILSONEM 10krotnym mistrzem swiata w kickboxingu.szybka akcja i swietne sceny walk to glowne zalety tego filmu,daje 9 z sentymentu.Dla fanow mordobic pozycja obowiazkowa, pozostali moga go sobie spokojnie darowac.

ocenił(a) film na 7
jaster778

Racja fajny film w stylu Życzenia śmierci tylko że z walkami karate. Parę nie złych dialogów i fajnych walk ale jednak to nie ta sama liga co wspomniany film z Bronsonem mimo wszystko warto obejrzeć 7/10

ocenił(a) film na 6
frycek49

Na kaseciakach widziało się multum podobnych mordobitek, jednak tego tytułu jakoś se nie przypominam - chyba wówczas go przegapiłem. Wczoraj dorwałem jakiegoś kiepawego VHS-ripa, no i było mega-zabawnie. Motyw z karateką (btw-ile x powtarzajają ten text), który wykańcza po kolei handlarzy białą śmiercią jest żywcem zerżnięty - z wspomnianego przez Ciebie frycek - Death Wish. To takie Życzenie Śmierci 6!

Chłopaki, gdzie widzieliście ten oldschoolowy fightint i pod jakim tytułem go znacie? Czyżby Żądza Śmierci, lektor-zapaleniec, który ma do tego sprzęt i który podaje na końcu swój adres? :) Dziś takie numer by już nie przeszły. :) Ehh... te era VHS - piękne czasy!

Pzdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones