PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686845}

Żałuję!

Spijt!
7,4 4 573
oceny
7,4 10 1 4573
Żałuję
powrót do forum filmu Żałuję

jusz 5 dzień z kolej oglądam spijt

ocenił(a) film na 6
Violetta_Stosel

To już chyba podpada pod masochizm ;)

ocenił(a) film na 10
Violetta_Stosel

nie czytajcie tego bo to pisała moja siostra czasami wchodzi mi na konto i wypisuje różne rzeczy

ocenił(a) film na 8
Violetta_Stosel

Film dobry reakcja nauczyciela w tym filmie bardzo realna u nas w szkole też nie wiele reagowali jak "kimś grali w piłkę" w ogóle młodzież wszędzie bywa wredna. Nie wiem od czego to zależy , że niektórym tak dokuczają chyba od pozycji w danej grupie. W każdym razie straszne aż by się chciało przyłożyć takiemu osiłkowi. Bardzo dobry film wzrusza do cna.

ocenił(a) film na 10
TrefnaPanna

Sama też nie wiem od czego to zależy. U mnie w klasie jest 14 chłopaków i jedni są dla mnie mili i nawet mi mówią ,że jestem fajną koleżanką a inni mnie przezywają. Też nie wiem jak to jest ,że jedni chłopacy są dla mnie mili a na przykład dla mojej koleżanki są wredni bo inni jej dokuczają. Czasami mi się wydaje ,że atakują tych co są słabi,grubi lub po prostu inni. Tino (nauczyciel) nie myślał o tym ,że Jochem jest gnębiony przez Sanne ponieważ ona sama miała problemy w domu. Mam takie pytanie do cb. Wiesz może jak jedna dziewczyna przekonała 2 chłopaków do takich czynów?
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
Violetta_Stosel

Mi się wydaję , że była dobra manipulantką i była liderką w swojej grupce, niekiedy zdarza się , że imponują nam ludzie ,którzy umiejętnie potrafią komuś "pocisnąć" i tak się zaczyna też przemoc przez ciąg zdarzeń ,które pozwalają takiej osobie udowadniać sobie , że jest "mocna w gębie, ważna, co za tym idzie lepsza" i ta dziewczyna do takich osób w oczach tych dwóch chłopaków musiała należeć;) ale to tylko moja interpretacja.

ocenił(a) film na 10
TrefnaPanna

Całkiem możliwe.

ocenił(a) film na 6
TrefnaPanna

W zasadzie to ja też się nie zdziwiłem, że liderką była tu dziewczyna. Obecnie granice możliwości w agresji dziewczyn i chłopaków się zacierają.... Praktyka bullyingu pokazuje, że to niekoniecznie silne fizycznie osoby są prowodyrami i pomysłodawcami dręczenia ale właśnie ludzie silni psychicznie, o wysokich zdolnościach przywódczych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones