PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37394}

Żelazny krzyż

Cross of Iron
7,3 4 799
ocen
7,3 10 1 4799
7,0 3
oceny krytyków
Żelazny krzyż
powrót do forum filmu Żelazny krzyż

Film dobrze się zapowiada na początku, ale totalnie zjechany został w drugiej połowie - kompletna klapa jeśli chodzi o warstwę psychologiczną (w krytycznej sytuacji brak jakiejkolwiek czujności wobec wroga, pogaduszki w trakcie ostrzału, gdy nieprzyjaciel jest u samych okopów itd.) Szkoda tylko efektów i scenografii oraz gry aktorskiej, bo to wszystko jest na przyzwoitym poziomie. Film po prostu zrobiony na western - typowo po amerykańsku.

sz_adam

W czasach ktorych powstawal szokowal niczym piersze filmy Tarantino , byl zakazany w wszystkich kinach postkomunistycznych.W Polsce ukazal sie na vhs (kastety video) z 20 lestnim poslizgie4m

Szybszy

Bujda. Rynek video w Polsce zaczął się oficjalnie w 1990 roku. Już w 1991/1992 roku 'Żelazny Krzyż' ukazał się oficjalnie na vhs i był na tym rynku hitem. Trudno żeby ten film ukazał się w kinach za komuny, ale nie bardzo wiem o co chodzi z tymi 'kinami postkomunistycznymi'

Tracker

hahaha nie rozsmieszaj mnie maly czlowieczku , juz w drugiej polowie lat 80tych byl rozpowszechniony rynek kaset wideo na bazarach, co za dziecko wojny:)

Szybszy

Dzieckiem wojny smarku to jesteś ty(z małej litery bo dla szmat i śmieci ludzkich twojego pokroju nie ma żadnego szacunku). Rozumiesz kmiocie słowo 'oficjalny'? Jak nie, to won do szkoły. Bazarowy rynek był rynkiem pirackim, a nie dystrybucyjnym ty amebo umysłowa. To po pierwsze. Po drugie, na rynku bazarowym był również oczywiście i 'Żelazny Krzyż', także skompromitowałeś się podwójnie ty skończony idioto.

Tracker

ze co znawco :) > ze niby oryginalny rynek kaset video istnial w latach 80 i 90 ?? hahahahaha i nie zadzieraj bracie ze mną bracie , bo na dobre ci to nie wyjdzie :) zle przeczytales na wikipedii gowniarzu :)

Szybszy

to sie usmialem :) oficjalny rynek :)

Szybszy

Gówniarz to ci matkę w krzakach pchał smarkaczu. Wikipedia to jest dobra dla takich lemingów jak ty. Oficjalny rynek video zaczął się w Polsce w 1990 roku. To wtedy można było zarejestrować firmę dystrybucyjną i wydawać legalnie filmy.

Tracker

twoja stara byla je..na przez goryla, hahahaha wygladasz z profila jak dupa goryla, swoje oficjalnosci z wikipedi gimbusie mozesz wsadzic w zadek, realia byly takie jak ja mowie, hehe

Szybszy

Na to co ty mówisz to można się wyłącznie wysrać gdyż jesteś matołem z wodogłowiem. W normalnym życiu dostał byś w pysk i uciekł z płaczem do mamusi, a tak pyszczysz przed monitorem. Czego innego można się spodziewać po gówienku z jakimś zniewieściałym elfem z profilowego. Zdychaj śmieciu.

Tracker

trysne ci na buzie mały łobuzie

Szybszy

Trysnąć to może tobie bezdomny menel z dworca na ryj. Idź być śmieciem gdzie indziej.

Tracker

aaaaaaale fajnie , mój ty cukiereczku,

Tracker

w ten sposob zostales cwelem, hehe jotubowy znawco rynku video:)

Szybszy

Kiedy ja uczestniczyłem w rynku video, to mały śmieciu na stojąco pod komodę wbiegałeś. Nawet słowa 'youtube' nie umiesz odmienić. Won do szkoły podstawowej parchu.

Szybszy

Z mojej strony koniec dyskusji. Nie będę prowadził gadki z niedorozwiniętym umysłowo dzieckiem. Chcesz dostać po ryju to wyślij mi swoje namiary na priv. Podjadę, stłukę cię na kwaśne jabłko i sprawa załatwiona.

Tracker

zostales moim cwelem , hehe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones