film

Żona na niby

Just Go with It
2011
1h 57m
6,8 143 281
ocen
6,8 10 1 143281
5,0 8
ocen krytyków
Dr Danny Maccabee, chcąc uwieść młodziutką Palmer, prosi swoją asystentkę, aby udawała jego żonę.  więcej mniej
Żona na niby zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Złota Malina
Film zdobył 2 nagrody Złota Malina oraz 10 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
Żona na niby
Zwiastun nr 2 (polski)
Żona na niby
Zwiastun nr 1
Żona na niby
Spot nr 1
Główny bohater (Adam Sandler) namawia pewną samotną matkę (Jennifer Aniston), aby ta udawała jego żonę. Ma mu to pomóc uwieść kobietę jego marzeń? 2011-02-08T11:34:09 https://fwcdn.pl/webv/42/42/24242/zona.24242.4.jpg https://fwcdn.pl/video/554812/zona_720p.mp4

Danny Maccabee (Adam Sandler) spotyka dziewczynę swoich marzeń (Brooklyn Decker). By zakamuflować powiedziane jej lekkomyślnie kłamstwo, mężczyzna zmusza swoją lojalną asystentkę Katherine (Jennifer Aniston) do udawania jego wkrótce-byłej-żony. Kiedy pojawiają się kolejne kłamstwa, zatuszować je pomagają włączone do gry dzieci Katherine iDanny Maccabee (Adam Sandler) spotyka dziewczynę swoich marzeń (Brooklyn Decker). By zakamuflować powiedziane jej lekkomyślnie kłamstwo, mężczyzna zmusza swoją lojalną asystentkę Katherine (Jennifer Aniston) do udawania jego wkrótce-byłej-żony. Kiedy pojawiają się kolejne kłamstwa, zatuszować je pomagają włączone do gry dzieci Katherine i wkrótce wszyscy trafiają na Hawaje, gdzie czeka na nich absurdalny, wymykający się spod kontroli weekend, który ujawnia, gdzie leżą granice wytrzymałości i jak daleko można posunąć się dla miłości.

boxoffice
$214 945 591 na świecie
$103 028 109 w USA
$111 917 482 poza USA
budżet
$80 000 000
dystrybucja
United International Pictures Sp z o.o.
studio
Columbia Pictures (przedstawia) / Happy Madison Productions
tytuł oryg.
Just Go with It
inne tytuły
Holiday in Hawaii (tytuł roboczy) USA
Pretend Wife (tytuł roboczy) USA
więcej
Kiedy Katherine podjeżdża pod restaurację parkuje równo na miejscu parkingowym. Jednak kiedy wychodzi z samochodu jest on zaparkowany ukosem.
Kiedy Eddy zasypia w wannie, jego ręka opada na toaletę, deska sedesowa jest podniesiona. Jednak kiedy Michael idzie do łazienki deska sedesowa jest opuszczona.
Na początku konkursu tańca hula jest sześć kobiet, w kolejnym ujęciu jest ich pięć.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Ciepły, sympatyczny, wesoły i z bardzo pozytywnym przesłaniem. I ta obsada! Ta "chemia" między Jennifer i Adamem, ta genialna Nicole, piękna Brooklyn, czy ten przezabawny Nick... po prostu mistrzostwo. Nawet dzieci zagrały znakomicie - uwielbiam np te sceny jak się z Adamem targują. Naprawdę mega pozytywne kino

11/10

ocenił(a) film na 9

Płakałam ze śmiechu przez cały film, cała sala płakała :) Komedyjka lekka, łatwa i przyjemna. Ktoś tam napisał, że Sandler gra tak samo, że te same gagi, mimika, etc. - a jak ma grac?! To właśnie cały bajer :) Do tego śliczna Jenny i zajefajna mała z brytyjskim akcentem. Rewelka, naprawdę gorąco polecm!

10/10

ocenił(a) film na 10

Ze śmiechu można boki zrywać ! Film komedia marzenie. Świetna gra Adama Sandlera i Jennifer Aniston. Komedia zasługuje na najwyższe noty. Wszystko współgra ze sobą. Fabuła romantyczna, dużo śmiechu. Jedna z najlepszych komedii obejrzanych przeze mnie. Gorąco polecam.

Dawno nie oglądałem tak dobrego filmu z tego gatunku.
Skusiła mnie obsada. Uwielbiam Przyjaciół stąd sentyment do Jennifer Aniston, która mimo upływu lat wciąż jest ostrą laską. Do tego Sandler, którego poczucie humoru mnie rozwala.
Fabuła była bardzo dobrze przemyślana, film naprawdę wciągał, bardzo dobra gra...

zapach Devlin

ocenił(a) film na 8

pekałam ze śmiechu :)