Film

Just Go with It

2011 1 godz. 57 min.
6,8 132 816
ocen społeczności
6,8 10 1 132816
10 304
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"id":"554812","linkUrl":"/film/%C5%BBona+na+niby-2011-554812","alt":"Żona na niby","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/48/12/554812/7362681.2.jpg"}
Dr Danny Maccabee, chcąc uwieść młodziutką Palmer, prosi swoją asystentkę, aby udawała jego żonę. 
reżyseria
scenariusz
gatunek
produkcja
premiera
Złota Malina Najgorszy aktor w roku 2012 dla Adam Sandler także za: Jack i Jill (2011) Złota Malina Najgorszy reżyser w roku 2012 dla Dennis Dugan także za: Jack i Jill (2011) Teen Choice Ulubiona chemia filmowa w roku 2011 dla Adam Sandler, Jennifer Aniston Teen Choice Filmowy przełomowy żeński występ aktorski w roku 2011 dla Brooklyn Decker

Komedia na serio

"Żona na niby" to także satyra na niezdrowy pęd społeczeństwa, by za pomocą skalpela poprawiać swoje ciała. Do gabinetu bohatera trafiają kolejne... ... czytaj więcej
Żona na niby
Zwiastun nr 2 (polski)
Żona na niby
Zwiastun nr 1
Żona na niby
Spot nr 1
Żona na niby - Zwiastun Nr 2 (polski) Główny bohater (Adam Sandler) namawia pewną samotną matkę (Jennifer Aniston), aby ta udawała jego żonę. Ma mu to pomóc uwieść kobietę jego marzeń?

Danny Maccabee (Adam Sandler) spotyka dziewczynę swoich marzeń (Brooklyn Decker). By zakamuflować powiedziane jej lekkomyślnie kłamstwo, mężczyzna zmusza swoją lojalną asystentkę Katherine (Jennifer Aniston) do udawania jego wkrótce-byłej-żony. Kiedy pojawiają się kolejne kłamstwa, zatuszować je pomagają włączone do gry dzieci Katherine iDanny Maccabee (Adam Sandler) spotyka dziewczynę swoich marzeń (Brooklyn Decker). By zakamuflować powiedziane jej lekkomyślnie kłamstwo, mężczyzna zmusza swoją lojalną asystentkę Katherine (Jennifer Aniston) do udawania jego wkrótce-byłej-żony. Kiedy pojawiają się kolejne kłamstwa, zatuszować je pomagają włączone do gry dzieci Katherine i wkrótce wszyscy trafiają na Hawaje, gdzie czeka na nich absurdalny, wymykający się spod kontroli weekend, który ujawnia, gdzie leżą granice wytrzymałości i jak daleko można posunąć się dla miłości.

boxoffice
$103 028 109 w USA
$111 917 482 poza USA
budżet
$80 000 000
dystrybucja
United International Pictures Sp z o.o.
studio
Columbia Pictures (przedstawia) / Happy Madison Productions
inne tytuły
Pretend Wife (tytuł roboczy) USA
Holiday in Hawaii (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Kiedy Katherine podjeżdża pod restaurację parkuje równo na miejscu parkingowym. Jednak kiedy wychodzi z samochodu jest on zaparkowany ukosem.
Kiedy Eddy zasypia w wannie, jego ręka opada na toaletę, deska sedesowa jest podniesiona. Jednak kiedy Michael idzie do łazienki deska sedesowa jest opuszczona.
Na początku konkursu tańca hula jest sześć kobiet, w kolejnym ujęciu jest ich pięć.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • 11/10

  madonna ocenił(a) film na

  Płakałam ze śmiechu przez cały film, cała sala płakała :) Komedyjka lekka, łatwa i przyjemna. Ktoś tam napisał, że Sandler gra tak samo, że te same gagi, mimika, etc. - a jak ma grac?! To właśnie cały bajer :) Do tego śliczna Jenny i zajefajna mała z brytyjskim akcentem. Rewelka, naprawdę gorąco polecm!

 • zapach Devlin

  martakak ocenił(a) film na

  pekałam ze śmiechu :)

 • Genialny film, genialny soundtrack!

  Jinx599

  Dawno nie oglądałem tak dobrego filmu z tego gatunku. Skusiła mnie obsada. Uwielbiam Przyjaciół stąd sentyment do Jennifer Aniston, która mimo upływu lat wciąż jest ostrą laską. Do tego Sandler, którego poczucie humoru mnie rozwala. Fabuła była bardzo dobrze przemyślana, film ... więcej

 • 10/10

  TheCoconut ocenił(a) film na 10 

  Ze śmiechu można boki zrywać ! Film komedia marzenie. Świetna gra Adama Sandlera i Jennifer Aniston. Komedia zasługuje na najwyższe noty. Wszystko współgra ze sobą. Fabuła romantyczna, dużo śmiechu. Jedna z najlepszych komedii obejrzanych przeze mnie. Gorąco polecam.

  9
  • Świetna komedia

   s111 ocenił(a) film na

   Można się pośmiać, jest trochę romansu. Ogólnie fajny film

   6
   Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.