Nick Swardson 

Nicholas Roger Swardson

6,7
3 830 ocen gry aktorskiej
Nick Swardson
Nick Swardson urodził się 9 października 1976 roku w Minneapolis, Minnesocie, USA. Jest amerykańskim aktorem, komikiem, raperem i pisarzem. Najbardziej znany jest z roli Terry'ego Bernardino z serii "Reno 911!" emitowanej na Comedy Central, z gościnnych występów w kilku piosenkach Insane Clown Posse i pracy nad Happy Madison.

Nick jest synem Pameli i Rogera Swardson. W swoim rodzinnym mieście Minneapolis był komikiem i regularnie brał udział w ComedySportz. Został zauważony przez Adama Sandlera, kiedy pierwszy raz występował w Comedy Central. Adam zadzwonił do niego i zaprosił do Los Angeles. Mężczyźni zaczęli pracować razem. Pisali skecze, scenariusze i rozpoczęli prace nad dwoma filmami. Nick jako komik występował w całym Los Angeles.

W 2007 roku pojawił się jego debiutancki album "Party".
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 9 października 1976

miejsce urodzenia: Minneapolis, Minnesota, USA

wzrost: 169 cm

W 2013 r. wystąpił w teledysku Chrisa Browna do utworu "Love More".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

W każdym filmie ze stajni Happy Madison Nick ma swoją rólkę, która nieraz jest niemal symboliczna (jak w "Spadaj Tato") ale zawsze zwala z nóg ze śmiechu. Jako Howie w "Grzaniu Ławy" czy jako Bucky Larson był super, bezsprzecznie urodzony talent komediowy.

Śmieszny koleś

użytkownik usunięty

Facet jest niesamowicie zabawny,praktycznie w każdej roli daje świetny popis swojego talentu komediowego,samo patrzenie na niego powoduje mój uśmiech.

http://www.youtube.com/watch?v=Jl0G3uH71B8&lc=me45FQKwRm0g4ELscLOigP6A7y3noAH0mU WKPFwK6WI&context=C3c5cb1fADOEgsToPDskJ5oUkIZqTCJnIUzq36UnWL

jak można tak nie dbać o siebie :) W Jeszcze Większych Dzieciach, wygląda obficie

GRAF się pogrąża coraz bardziej. Mam ochotę udać się do tej akademii i powystrzelać nominujących. Ten aktor jest przezabawny u boku Sandlera, Ala Pacino też chcą załatwić bo uwzięli się na Adama. Co za atomowa dawka żenady

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones