PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554812}

Żona na niby

Just Go with It
6,8 143 790
ocen
6,8 10 1 143790
5,7 12
ocen krytyków
Żona na niby
powrót do forum filmu Żona na niby
ocenił(a) film na 6
Moonsoult

Jak na film Sandlera - fantastyczny :) Ok, nie przepadam za jego humorem. Bardzo lubię natomiast Aniston. Jako duet są super, dobrze się rozumieją. Widziałam jakiś wywiad z nimi, ponoć przyjaźnią się od lat, może dlatego tak dobrze im wyszło :)

ocenił(a) film na 6
paulitqa

ten film to scenariusz trochę skopiowany z bollywoodowego "Maine Pyaar Kyun Kiya", ale jest wersją o 1000000 razy lepszą od tamtego filmu. :P Do tego, piękna Nicole Kidman ;)

Gatiniusha

Również zgadzam się ale wież ile Kidman miała operacji?

paulitqa

Zgadzam się.

ocenił(a) film na 6
Moonsoult

no do żadnych operacji oficjalnie się nie przyznała. Botoks sobie na pewno wstrzykiwała, bo o tym opowiadała i mówiła, że nigdy więcej...

Gatiniusha

W pewnym momencie ten botoks aż odkształcił jej twarz, widać to na niektórych zdjęciach z półprofilu jak linia policzków nienaturalnie daleko odstaje od czoła, jakby była spuchnięta. Zresztą botoks fatalnie odbił się na jej karierze, po prostu zrobiła się rybowata i straciła wiele fajnych ról. Za to brawo dla Aniston :) Jak zawsze piękna, energiczna i naturalna.

ocenił(a) film na 6
sonoe

Ale Aniston aktorsko nigdy nie będzie taka, jak Kidman niestety...

ocenił(a) film na 7
Moonsoult

Z przyjemnością patrzyłam na Jennifer, niesamowicie wyglądała w bialej sukience, tuż po metamorfozie, oraz wtedy gdy spotkała Kidman.

ocenił(a) film na 9
Moonsoult

bardzo przyjemna komedia ;) Sandlera ogólnie uwielbiam chyba w każdym filmie ;) Aniston pozytywnie mnie zaskoczyła ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones