PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554812}

Żona na niby

Just Go with It
6,8 143 728
ocen
6,8 10 1 143728
5,7 12
ocen krytyków
Żona na niby
powrót do forum filmu Żona na niby

...nawet po paru piwach. Trudno w dzisiejszych czasach o komedię.
To nie jest film, tylko produkt. Weź parę lasek, znanego "aktora komediowego", dodaj fajne lokalizacje w tle, i skecz z robieniem kupy na rękę - przepis na megahit i megazarobki. Dałem jeden, bo mniej nie można.

ocenił(a) film na 2
Netwarp

Zgadzam się. W pewnym momencie oglądania zdałam sobie sprawę, że jest to film o niczym. Fabuła przewidywalna do bólu, aktorstwo Sandlera na żenująco niskim poziomie. Po raz kolejny udowodnił, że Złota Malina trafiła w dobre ręce. Nie wiem, kto określił to mianem komedii.

Netwarp

Nie no to jest pewna konwencja na którą się albo godzisz albo nie. To jak z wieloma pozytywnymi bohaterami w filmach akcji, gdzie 30 razy prawie umiera ale i tak wiesz że przeżyje i będzie happy ending. Komedia bardziej dla kobiet, bo one lubią takie pierdoły, ale nie możesz powiedzieć że jest totalne dno. Zresztą możesz, bo to kwestia gustu.

Co do przewidywalności to mnie np. bardzo zaskoczył film Infiltracja - nigdy bym się nie spodziewał że końcówka będzie tak zaskakująca. Reszta filmów jest zazwyczaj przewidywalna - chodzi o Hollywood

użytkownik usunięty
Netwarp

noo nie da sie! na aniston juz sie nie da patrzec!!!

Netwarp

Są pewne granice, bez przesady, że tylko 1. Skoro to jest gowno to na ile oceniasz kac wawe, niezniszczalnych albo tego typu filmy? Rozumiem, że każdy może sobie dać ocene jaką mu się podoba, ale to nie jest fachowa ocena:))

BoSs69_filmaniak

a ktoś ten Kac Wawa w ogóle oglądał ?

ocenił(a) film na 1
Netwarp

Sam lubię Sandlera - jego filmy są dobre na totalną nudę. Ale ten krap... Żeby oglądać film i co chwila łapać się za głowę z powodu głupoty z niego płynącej? Nie tak nie można. Niestety Sandler ma na koncie kilka takich filmów jako współproducent. Sam łoży kasę na takie coś dlatego też ma zagwarantowaną rolę.

Netwarp

dokładnie ci żydzi komedianci to zwykły chłam, żydzi takie mają poczucie humoru sranie, lanie i pierdzenie.
Mnie nachodzi takie dziwne uczucie w pewnym momencie tych filmów, uczucie wstydu, że coś takiego oglądam zwyczajnie wstyd mi przed samym sobą, że oglądam film hmmm też tak macie, zażenowanie z powodu oglądania filmu ?

markin

Teoretycznie macie racje. Z tym, że jest napisany gatunek filmu jako komedia.romant. To tak jak by ktoś się czepiał, że filmie sensacyjnym ktoś leci cały czas na jednym magazynku. Albo zabił 200osób itp. Tak uważam. Takie filmy się raczej ogląda z nudów dla odmóżdżenia. Jak chcecie coś ambitniejszego to polecam jakieś psychologiczne filmy albo dramaty thriller a nie komedie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones