PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=554812}

Żona na niby

Just Go with It
6,8 143 822
oceny
6,8 10 1 143822
5,7 13
ocen krytyków
Żona na niby
powrót do forum filmu Żona na niby

Bardzo słaby, nieśmieszny, wręcz żenujący. Komedia na najniższym poziomie, choć lubię Aniston, a do Sandlera nic nie miałam, aż do teraz. Liczyłam chociaż, jak zawsze w przypadku podobnych filmów, na lekki i przyjemny seans... Niestety nie dałam rady nawet obejrzeć do końca, a z zasady kończę oglądać każdy zaczęty film. Gdybym była na nim w kinie wyszłabym z sali. Nie warto tracić czasu na takiego gniota.

ocenił(a) film na 9
corialote

Za ten komentarz ,dla Ciebie i Twojego humoru 1/10 lub 10/10 trudno się domyśleć co Ci w głowie lata ,czy stary zardzewiały kawałek siekiery czy mak....ale trzeba przyznać poczucie humoru to Ty masz.Pozdrowienia dla Wszystkich ...............................

ocenił(a) film na 7
corialote

Co ty wg piszesz za bzdury ? jedna z lepszych komedii , może ci się nie podoba bo nie widziałaś do końca , a sokoro nie widziałaś nie powinnaś komentować ;>

ocenił(a) film na 3
paulina1g5

Widziałam wystarczająco dużo i znam zakończenie, inaczej nie pokusiłabym się o komentarz. Takie jest moje zdanie odnośnie tego filmu, najwyraźniej masz inne - fajnie, chciałabym potrafić znaleźć rozrywkę w tak słabym kinie, niestety nie umiem. Nie zamierzam również nazywać Twojej wypowiedzi "bzdurami". Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
corialote

chmyyy
1''Niestety nie dałam rady nawet obejrzeć do końca,
2'' i znam zakończenie''
weź się zastanów... ;> również pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
corialote

przeczytałaś w jakieś gazecie czy koleżanki ci powiedziały jakie było zakończenie ?

ocenił(a) film na 8
corialote

Miałaś gorsze dni, albo nie lubisz Adama S.

Ewentualnie nie masz poczucia humoru...

użytkownik usunięty
staszpio

Jaki zal. Recenzja w stylu . Poszlam na film obwojnie i bylobduzo krwi

ocenił(a) film na 2
corialote

zgadzam sie w 100% procentach ... no moze w 90 bo aniston nie lubie

corialote

Adama Sandlera widziałam w śmieszniejszych komediach...nic mnie nie rozśmieszyło. Komedia została zrobiona poprawnie, ale mogło być śmieszniej. Całość ratuje występ Jennifer Aniston zdecydowanie jest ona najcieplejszym pozytywem tej komedii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones