Żony ze Stepford

The Stepford Wives

2004 1 godz. 33 min.
6,2 36 724
oceny
6,2 10 36724
6 293
chce zobaczyć
5,0 5
ocen krytyków
{"rate":5.0,"count":5}

Joanna, młoda mężatka, przenosi się z rodziną z Manhattanu na bogate przedmieścia Stepford. Wkrótce zaprzyjaźnia się z Bobbie. Obie kobiety stopniowo dochodzą do wniosku, że w ich okolicy dzieje się coś złego, a wszystkie sąsiadki sprawiają wrażenie zbyt idealnych i pozbawionych własnej woli.

Durden
opis użytkownika

Jest najmłodszą szefową sieci telewizyjnej w historii, ma czułego męża (Matthew Broderick) i dwójkę uroczych dzieci. Życie Joanny Eberhart (Nicole Kidman) zdaje się być perfekcyjne aż do dnia, kiedy nagle wszystko zaczyna się walić. Zostaje zwolniona z pracy, ma kłopoty w małżeństwie, przeżywa załamanie nerwowe... niewątpliwie przydałoby się jakieś remedium. Rodzina pakuje się, wyjeżdża z Nowego Jorku i zaczyna nowe życie w idyllicznym miasteczku Stepford. Ale coś dziwnego dzieje się w tym spokojnym mieście. Zauważa to Joanna i ekscentryczna Bobbie (Bette Midler), która także ostatnio przeprowadziła się do Stepford. Chodzi o żony. Żony zamożnych mieszkańców Stepford są idealne - piękne,szczęśliwe i utalentowane. Zbyt piękne, zbyt szczęśliwe i zbyt utalentowane. Miasteczko, budynki, miejsca, ludzie - są jak ze snu. Tak właśnie wygląda idealne życie. Dopóki w Stepford nie zjawiła się Joanna.

Alfa
opis użytkownika

Joanna (Nicole Kidman) jest najmłodszą panią prezes w historii stacji telewizyjnej EBS. Pewnego dnia, kiedy traci pracę, przechodzi silne załamanie nerwowe. Jedynym lekarstwem może być ucieczka z Manhattanu. Joanna, wraz ze swoim mężem i dwójką dzieci wyprowadza się więc do Stepford - uroczego miasteczka w stanie Connecticut. Tam poznaje pisarkę Bobbie (Bette Midler), która również przeprowadziła się tu ostatnio z Nowego Jorku. Wkrótce potem obie panie dochodzą do wniosku, że w ich otoczeniu dzieje się coś dziwnego. Kobiety są zbyt idealne, a mężczyźni zbyt szczęśliwi. Postanawiają odkryć, jaką tajemnicę kryje Stepford...

Campbells
opis użytkownika

Remake klasycznej wersji filmu z 1975 roku. Joanna Eberhart (Nicole Kidman) jest najmłodszym prezesem w historii stacji EBS. W pewnym momencie traci pracę. Przechodzi silne załamanie nerwowe. Gdy w końcu dochodzi do wniosku, że jej małżeństwo się rozpada, a ona sama nie pamięta jak nazywają się jej dzieci, postanawia wraz z mężem (Matthew Broderick) wyprowadzić się z Manhattanu. Wszyscy wyjeżdżają do Stepford w stanie Connecticut. Tam Joanna zaprzyjaźnia się z pisarką Bobbie Markowitz (Bettie Midler). Obie poznają też Rogera Bannistera (Roger Bart). W mieście wita ich Claire Wellington (Gleen Close). Wkrótce potem wszyscy troje zdają sobie sprawę, że wokół ich dzieje się coś dziwnego. Wszystkie kobiety są zbyt idealne, przesłodzone, a mężowie zbyt szczęśliwi.
Postanawiają odkryć jaką tajemnicę kryje Stepford - amerykański sen...

Campbells
opis użytkownika

Wkrótce po przeprowadzce do malowniczego Stepford w stanie Connecticut Joanna Eberhart (Kidman) zaczyna podejrzewać, że miasteczko, w którym zamieszkała wraz z mężem (Broderick) i dziećmi, jest zbyt idealne.
W czym tkwi sekret małomiasteczkowej społeczności, w której wszystkie kobiety są więcej niż doskonałe, a mężczyźni - więcej niż zadowoleni? Odpowiedź znają mężowie ze Stepford, twórcy tego stechnicyzowanego piekiełka.
Opis dystrybutora.

Dwukwiat
opis użytkownika

Joanna Eberhart (Nicole Kidman) przenosi się z mężem Walterem (Matthew Broderick) i dziećmi z Manhattanu na bogate przedmieścia, do Stepford. Z coraz większym zdziwieniem poznaje kolejne kobiety stąd, które są idealnie piękne, młode i uśmiechnięte, jakby były zaprogramowane. Wkrótce wraz ze swoją nowo zapoznaną przyjaciółką Bobbie Markowitz (Bette Midler), która jako jedyna wydaje się być normalna odkrywa tajemnicę.

jai_mee
opis użytkownika

Joanna zostaje zwolniona z pracy i wraz z mężem i dziećmi przeprowadza się do miasteczka Stepford. Kobieta nie wie jaką straszliwą tajemnicę kryje to miasteczko. Zaczyna coś podejrzewać, ale może okazać się, że jest już za późno.

michal_6
opis użytkownika

Joanna (Nicole Kidman) jest najmłodszą panią prezes w historii stacji telewizyjnej EBS. Żyjąca pod ciągłą presją kobieta pewnego dnia traci pracę. Załamana postanawia uciec z Manhattanu i przeprowadzić się wraz z mężem (Matthew Broderick) i dwójką dzieci do uroczego miasteczka w stanie Connecticut o nazwie Stepford. Na miejscu poznaje pisarkę Bobbie (Bette Midler), która również ostatnio wyprowadziła się z Nowego Jorku. Obydwie dochodzą do wniosku, że w ich otoczeniu dzieje się coś dziwnego. Kobiety są zbyt idealne, a mężczyźni zbyt szczęśliwi. Postanawiają odkryć, na czym polega tajemnica Stepford…

platforma vod