PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95748}

Żony ze Stepford

The Stepford Wives
6,2 39 489
ocen
6,2 10 1 39489
5,5 8
ocen krytyków
Żony ze Stepford
powrót do forum filmu Żony ze Stepford

Historia o bardziej lub mniej skrywanych pragnieniach-mężczyzn aby ich żony były ślicznymi zadbanymi blondynkami (trudno nie zauważyć że prawie wszystkie stepfordzkie żony mają długie blond włosy) umiejącymi cudownie i wspaniale prowadzić dom ,zajmować sie dziećmi ,posłusznymi we wszystkim mężowi (nieprawdaż ?), oraz Amerykanów - marzenie o powrocie do sielskich lat 50 (te urocze,pastelowe spódniczki z koła),ale także wielu ludzi -różnej płci i narodowości o życiu w świecie gdzie ludzie są mili ,ładni ,uprzejmi i zawsze zadowoleni .
I o tym, że to wszystko jest niemożliwe do spełnienia.Ideałów nie ma ale przecież zawsze można postarać się znaleźć wyjście pośrednie miedzy bezwzględnym i nieczułym NY a obżydliwie sielankowym Stepford.

użytkownik usunięty
sephora

Mężowie tych silnych kobiet nienawidzili życia w ich cieniu.
Egoiści, stworzyli sobie posłuszne laleczki Barbie.

Ciekawe, czy naprawdę większość mężczyzn o tym marzy? Na co komu idealny partner, a z drugiej strony bezmózg?

Mam wrażenie że spora część panów tego właśnie chce ,jak bogaci mężczyźni którzy poślubiają modelki 'bo ładnie na zdjęciach wyglądają',albo kobiety z którymi nie cierpią rozmawiać ale dobrze gotują.To są ludzie dla któryh liczą sie pozory tudzież pełny żołądek zamiast satysfakcjonującego emocjonanie i intelektualnie związku.
To chyba jeden z niewielu filmów (przynjamniej które ja widziałam)który porusza tą kwestię.

Poto żeby miał zawsze sex na czas i obiad!!

sephora

trzeba też zauważyć że to wszystko zaczeło się od kobiety- kto oglądał uważnie i dokonca wie o czym mówie...

film dla mnie był zarówno interesujący jak i rażący w swej tematyce. Przykre jest ze wielu panow chcialo by mieć takie " bezmyślne owieczki" za swoje żony. Podporżadkowane, fizycznie idealne, spełniające wszystkie ich widzimisie

użytkownik usunięty
pyzy

no tak...od kobiety, która desperacko zapragnęła sielankowego domu. Ale mężczyźni nie mieli oporów, żeby nie skorzystać z okazji xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones