PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104774}
6,5 22 167
ocen
6,5 10 1 22167
4,5 4
oceny krytyków
Żurek
powrót do forum filmu Żurek

Ojciec...

ocenił(a) film na 10

Czyli albo źle zrozumiałam (oby...) że to właśnie ojciec Iwonki jest ojcem jej dziecka ... czy
rzeczywiście Matuszak... błagam o wyjaśnienie tego wątku ;)

ocenił(a) film na 7
natii007

tak dobrze rozumujesz jej ojciec był ojcem jej dziecka , i pewnie dlatego sie rzucił pod pociąg nie mógł z tym życ

konrii_2

No wlasnie. To zepsulo mi caly film. Takto byl bardzo dobry. Teraz nie wiem jak ocenic. Chyba nie ocenie wcale.

ocenił(a) film na 6
natii007

Matuszak przyznał się do bycia ojcem, żeby zakończyć tą całą szopkę. Widział jak cierpiały obydwie kobiety i chciał to przerwać.

Zmo

To będzie chłopina następnym razem siorbał żurek w celi za seks z nieletnią.

natii007

Czemu nie zaznaczasz, że walisz spoilera?

ocenił(a) film na 7
natii007

Dokładnie, ojcem jest jej własny ojciec.
Można było to dostrzec kiedy młoda mówiła swojej mamie, że wie co to tajemnica do końca życia bo ma taką z ojcem.
Patrząc psychologicznie, można się dopatrzyć, że to właśnie przez niego jest ona tak skrzywdzona psychicznie i ma problem z kontaktami z mężczyznami.
Ojciec popełnił samobójstwo, ponieważ nie mógłby żyć z takim ciężarem prosi jednak o jedno, aby ochrzcić dziecko co również nasuwa wnioski, że on jest ojcem.
Matuszak nie mogąc mieć dzieci decyduje się zostać tatą, robi to również ze względu na matkę młodej dziwczyny, bo wie jak jest jej ciężko.

ocenił(a) film na 9
Gos_Jasonek

Żołnierz gwałcacy dziewczynę w jednostce ma dla niej twarz ojca.... ostatnio tak wstrząsnełódź mną chyba "pogorzelisko"

ocenił(a) film na 9
natii007

Matuszek, nie Matuszak!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones