PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12129}
6,9 5 322
oceny
6,9 10 1 5322
7,2 9
ocen krytyków
Życie wewnętrzne
powrót do forum filmu Życie wewnętrzne

To najgorszy typ człowieka jaki może być. Typ, który niszczy wszystkich i wszystko wkoło. Niszczy swoją rodzinę, dziecko. Tylko dlatego, że jest malutki i nie lubi nawet sam siebie. Tylko dlatego, że ma problemy ze sobą. Tacy ludzie nie powinni zawierac związków małżeńskich, nie powinni mieć dzieci.

majkalipcowa

To prawda

ocenił(a) film na 9
majkalipcowa

Tak, toksyczny do cna, ale jakże prawdziwy..

ocenił(a) film na 7
jasioo91

Niestety prawdziwy i za to brawa dla Koterskiego.

jasioo91

Niestety

majkalipcowa

Ja już tak mało co pamiętam ten film bo tylko raz oglądałem wiele lat temu. Ale tu chodzi Ci o to że wziął ślub z samotności z kobietą która go w żaden sposób nie pociągała. Cały czas marzył o jakichś wyimaginowanych miłościach a ją jechał jak burą sukę?

majkalipcowa

Zgadzam się, to najgorszy typ człowieka, który niby predysponuje do roli męża i ojca a za cholerę nie wie co oznacza nimi być.
Beznadziejna kanalia tylko z wyglądu podobna do prawdziwego mężczyzny...

ocenił(a) film na 7
majkalipcowa

stara dupa- powiedz to swojej zonie...

majkalipcowa

Mnie się w filmie najbardziej podobał ten moment, gdy bohaterowie (mąż i żona) pierwszy raz nawiązują dłuższą rozmowę — złośliwie komentując życie innych. Wprost trudno uwierzyć, że to intelektualiści (małżonka pracuje w szkole). Dwie osoby siebie warte, które wychowują następne pokolenie tego typu.

Jorjan

Nie intelektualiści, co najwyżej inteligenci z najniższej półki. Intelektualista to człowiek wybitny i wpływowy, piszący publicznie i mający autorytet, zwykle pisarz(nie każdy!) i(lub) profesor uniwersytecki (nie każdy, a nawet nie każdy wybitny w swojej dziedzinie, musi się publicznie wypowiadać w ważnych sprawach.) . Może też być wybitny dziennikarz eseista lub felietonista. Człowiek sławny, przynajmniej w pewnych kręgach. Opiniotwórczy wśród inteligentów.

majkalipcowa

"Najgorsze są twarze tych którzy nie rozumieją dowcipu"


Pani tak na serio?

Kiedy Pani ogląda Makbeta w teatrze to też się Pani zżyma "cóż za okropny, uległy typ, żony podnóżek"? :)
Mnie się zdaje, że traktuje pani utwory artystyczne dosłownie jak Trudne Sprawy albo Pamiętniki z wakacji

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones