PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12134}

Życzenie śmierci 2

Death Wish II
6,6 4 900
ocen
6,6 10 1 4900
5,7 3
oceny krytyków
Życzenie śmierci 2
powrót do forum filmu Życzenie śmierci 2

Tragiczna gra aktorów (córkę, która ma ciągle jedną minę i nawet słowa nie wypowiada w filmie, równie dobrze mógłby zagrać manekin.../ ojciec który nawet miną smutku nie wyraża), beznadziejny montaż, idiotycznie dobrana muzyka i dźwięk (jak choćby przerażający pisk przy rąbaniu drewna, jakby nie wiadomo co miało się stać...), ten cały film to jedna wielka kpina z widza. Jest sporo filmów z tego okresu, które nie kuleją aż tak bardzo, więc amatorszczyzny, którą widać na każdym kroku, nie można zwalać na czasy. Dawno takiego gówna nie widziałem, a naprawdę jestem bardzo tolerancyjny dla różnych stylów.

Absolutnie odradzam.

Vendeur

ten komentarz to żart, nie? gdybyś oglądał uważnie, wiedziałbyś dlaczego córka Kerseya taka jest.

makintosz

Nie widziałem samego początku niestety, ale nawet jeśli była chora lub jej coś dolegało, to z pewnością mogła zagrać lepiej. I nie zmienia to w żadnym stopniu żałosnego poziomu całego filmu.

użytkownik usunięty
Vendeur

Nie masz zielonego pojecia o dobrym kinie akcji

ocenił(a) film na 8
Vendeur

Przecież ten film to klasyka kina klasy B. Może razi on brakami technicznymi i niedoróbkami, ale sam wydźwięk czy przyjemność z oglądania jest naprawdę niemała. Ja już oglądałem go z dobre 6-7 razy i do całej serii wracam regularnie i z niekłamaną chęcią.

ocenił(a) film na 9
Vendeur

Gada ślepy o kolorach...

ocenił(a) film na 7
Vendeur

Hm może w takim razie doradzisz dla przeciwwagi thriller sensacyjny wart uwagi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones