PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812}

Żyje się tylko dwa razy

You Only Live Twice
7,1 42 639
ocen
7,1 10 1 42639
5,7 11
ocen krytyków
Żyje się tylko dwa razy
powrót do forum filmu Żyje się tylko dwa razy

Dobrze się ogląda

ocenił(a) film na 6

W 2/3 film zaczął na krótką chwilę przynudzać, ale później z powrotem stał się ciekawy. Nużących momentów było mało, podczas oglądania większość scen chłonąłem z zaciekawieniem - zwłaszcza w pierwszej połowie filmu, która według mnie (po raz kolejny, jak choćby w Thunderball) wypadła ciekawiej. Nie spodziewałem się, że pierwsze Bondy będą tak "oglądalne", ale ta część to kolejna miła niespodzianka :) Seria świetnie się wpasowała w japoński klimat. Sporo skradania i fajnych zwrotów akcji, czyli tego co w Bondzie bardzo lubię :) MAŁY SPOILER. Wątek z uśmierceniem bohatera na początku filmu nasuwa skojarzenia z nowszą odsłoną - Skyfall :).

Sceny związane z podróżami kosmicznymi paskudnie się zestarzały, ale widać spory postęp technologiczny w por. do poprzednich części - np. wszelkie eksplozje wypadły tutaj znacznie bardziej przekonująco.

ocenił(a) film na 10
eagors93

A tak - te sekwencje kosmiczne to jest największa wada filmu. To znaczy - sam pomysł jest w porządku, tylko wykonanie już trochę razi. Trzeba natomiast przyznać, że pojedynek z helikopterami wypadł znakomicie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones