PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812}

Żyje się tylko dwa razy

You Only Live Twice
7,1 42 634
oceny
7,1 10 1 42634
5,7 11
ocen krytyków
Żyje się tylko dwa razy
powrót do forum filmu Żyje się tylko dwa razy

Podobny do Moonrakera

ocenił(a) film na 5

Jak dla mnie to podobny do Moonrakera, wiele scen i schematów podobne. Nie przepadam za Bondami z Connery'm, wolę te z Rogerem Moore'm. Rozśmieszyła mnie scena jak Connery raptownie uwolnił się z pułapki w spadającym samolocie, wylądował, uciekł i nagle samolot wyleciał w powietrze. No jakim cudem? Scena jak z filmów klasy B. Albo końcówka - "wrogi element zbliża się do sondy.... element uległ samozniszczeniu". Śmieszne! Może surowo oceniam ten film, ale jak dla mnie to zasługuje maksymalnie na 5/10.

użytkownik usunięty
Axel

Ja tam uważam, że Connery najlepiej grał Bonda. Niezły był też jedyny film z George'm Lazenby'm "W służbie Jej Królewskiej Mości". Najsłabiej chyba wypadł Timothy Dalton.

Axel

Żyje się ....jest trochę podobny do Moornakera chodzi ci chyba o kradzież tych rakiet podobny motyw ale ten film jest dużo lepszy od nudnego Moonrakera ,piękne kobiety szczególnie ta ruda od Blofelda i piękna tytułowa piosenka dziś go sobie włączyłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones