PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107837}

Żywe trupy w Manchester Morgue

Non si deve profanare il sonno dei morti
6,4 582
oceny
6,4 10 1 582
Żywe trupy w Manchester Morgue
powrót do forum filmu Żywe trupy w Manchester Morgue

W kóncu udało mi się obejrzeć. Jeden z najlepszych filmów o tematyce zombie jaki widziałem. Świetny klimat, atmosfera, napięcie (zwłaszcza podczas sceny w cmentarnej krypcie oraz w szpitalu). Scenariusz dość ciekawy. Charakteryzacja żywych trupów i efekty specjalne/gore na wysokim poziomie. Zombie są tutaj bardzo "żywi", ruchliwi i silni. Do tego piękne, angielskie tereny. Udany seans, polecam gorąco. 9/10

ocenił(a) film na 9
klotz

jak najbardziej aprobuję; świetny koncept fabularny - inna niż zwykle, bardziej racjonalna przyczyna plagi zombie oraz sytuacja bez wyjścia w jakiej znalazła się przypadkowo zupełnie para młodych ludzi (zwłaszcza w obliczu nieprzejednanego Inspektora), genialna kreacja postaci (George, Edna, Inspektor), dużo akcji i tejże zwrotów, świetny klimat i piękne (tutaj pozwolę sobie poprawić) SZKOCKIE plenery :D oczywiście dzisiaj niektóre efekty, zachowanie zombie i ich wygląd może bawić, ale trzeba zrozumieć ducha tamtych filmów; ponadto zakończenie jest genialnie skonstruowane, mam tu na myśli zarówno scenę w szpitalu, jak i pokoju hotelowym :> film oglądałem już 3 razy i naprawdę nie nudziłem się.

hospodyn

Masz rację, to szkockie plenery. Zakończenie rzeczywiście jest bardzo pomysłowe i zaskakujące. Film bez wątpienia warty uwagi!

ocenił(a) film na 6
hospodyn

Większość zdjęć do filmu kręcono na terenie Anglii, w hrabstwie Derbyshire. Zatem nie są to szkockie plenery... Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
gajowam

faktycznie, mój błąd... nie mam pojęcia czemu byłem wręcz przekonany, że to nie Anglia ;>

hospodyn

czy ktoś ma napisy do tego filmu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones