PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264808}

Żywy cel

Deadly Prey
5,4 1 230
ocen
5,4 10 1 1230
Żywy cel
powrót do forum filmu Żywy cel

obejrzałem ten film parę dni temu (drugi raz już - pierwszy raz obejrzałem jakieś 15 lat temu) ..... Ale wiadomo, za czasów dzieciństwa takie filmy robiły wrażenie. Ponieważ pamiętałem tylko że akcja toczyła się w jakimś gąszczu i komandosi polowali na muskularnego kolesia który ich po kolei wykańczał, postanowiłem zatem odszukać ten film i go ponownie obejrzeć. Oczywiście początek filmu zapowiadał że ten film jest chyba naprawdę super ale ... ale w miarę rozwoju akcji okazał się trochę śmieszny. Efekty specjalne bardzo słabe: sześciu chłopa naraz strzela do gościa a on kica jak zając między cienkimi drzewami i nie zostaje trafiony ani razu; na szczęście "w końcu" został trafiony dwa raz granatem ale upadł i lekko rany uciekał dalej, po drodze dostał jeszcze serię z broni maszynowej ale uciekał dalej; pułapki (miny) które zastawił na komandosów też pozostawiały wiele do życzenia - gdy ktoś przeciął drucik to wybuch był porównywalny do petardy a koleś i tak wylatywał w powietrze i umierał na miejscu, ponadto najpierw następował wybuch a dopiero za chwilę kolesia wyrzucało (słabi kaskaderzy) ... No i akcja jak głównego bohatera goni helikopter - strzelają, strzelają i nie mogą trafić, a główny bohater jednym strzałem z granatnika rozwala helikopter (chyba helikopter bo było widać tylko jakiś wybuch przez 2 sekundy - słabe efekty znowu)..................... No ale mimo to plusem filmu jest sam pomysł czyli polowanie na człowieka. Główny bohater ma muskuły. Niektóre sceny są nawet brutalne. Moja ocena to 6.

ocenił(a) film na 9
dembol1

Ale to przecież miał być kicz, prawda? To jedna wielka tragiczna gówniana głupota, która jest po prostu mistrzostwem tandety!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones